Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet fekete babám?

Lehet fekete babám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon el vagyok keseredve.7 hetes terhes vagyok. Mikor megtudtuk nagyon örültünk a párommal. Elkezdtük a lagzit szervezni a szülőkkel együtt.A párom kicsit barnább bőrű, de nem látszik cigánynak. A szüleimnek miután elmondtuk, rá pár napjára elfívtak engem magukhoz és elkezdtek össze-vissza cigányozni. Meg, hogy fekete gyerekem lesz és az mekkora szégyen. Azt akarják, hogy vetessem el, mert elfordulnak tőlem és, hogy nem fogják a babát szeretni. Az a helyzet, hogy 6 éve már volt egy abortuszom. A párom kinyomozta, hogy a nagymamája apukája volt cigány. A párom apukája barnább mint a párom. Teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit csináljak? Már napok óta alig eszem, alszom. Szerintetek lehet fekete babám? Vagy látszódhatnak rajta a cigányság jelei? Üthet a nagypapára a gyerek? Hány generációt mehet vissza az öröklődés? Ha elvetetem 2 abortusz után lehet még valaha gyerekem?

Az a baj, hogy ha elvetetem akkor szét is megyünk. És én ennyi tragédiát nem bírok ki.



2020. febr. 23. 11:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ha a gyerekem lila bőrrel jön világra, akkor is a legcsodálatosabb. Szomorú, hogy a bőr árnyalata miatt elvetetnéd. Igazából még se érdemlem, hogy gyereked legyen.
2020. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
87%

Egy kisbaba egy csoda, függetlenül attól, hogy milyen a bőrszíne, a haja vagy a szeme színe... Nagyon szomorú olvasni, hogy csak ezért a semmiségèrt nem vállalnád...

Egy elmélet szerint az ember viselkedési 70% nevelés kérdése, és csak 30% a genetika. Ebből szűrd le magadnak a lényeget, és rájössz, hogy el tudod e fogadni a babádat, vagy sem.

2020. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
34%

Én félvér vagyok, azért rendesen kicsit látszik is. A párom magyar.

A gyerekem világos barna hajú, kék szemű.

Már többen megkérdezték, hogy én vagyok e tényleg az anyja😂

Amúgy ettől én is rettegtem, hogy barna bőrű lesz.

2020. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezen tényleg elgondoloztal , akkor nem vagy különb a szüleidnél.
2020. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Azért az érdekes, hogy azzal nem volt bajod, hogy a cigány felmenőkkel bíró pároddal együtt légy, de a gyereket már nem vállalnád be tőle, mert ciki, ha barnább. Akkor a párod nem ciki? Marha őszinte szerelem lehet ez. Szégyellném magam a helyedben, de mélységesen.
2020. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
72%
Necces helyzet. Barátnőm férje sem roma, de nagyon-nagyon sötétbörű, többször arabnak nézik... Barátnőm nagyon fehér és a férjének az exfelesége is. Az előző kapcsolatból van 2 gyerek, az egyik hófehér, a másik viszont az apja színét örökölte. Barátnőm gyereke szintén hófehér... Szóval nem lehet ezt előre kiszámítani sajnos. Lehet, hogy neked is hófehér lenne a baba, de lehet, hogy sötét. :S
2020. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon gáz vagy a szüleiddel együtt. Látszik, hogy nem esett messze az alma a fájától. Rasszisták vagytok, de ez a tipikus eredeti magyarság. Ha barna lesz, ha fehér nyugtasson az a tudat téged, hogy a magyarokat is elég sok országba utálják, mint a sz**t pontosan ezért a felfogásért, amit ti is képviseltek. Akkor nem zavart téged, mikor össze jöttél vele, hogy nem olyan fehér, mint a halál?? Most, hogy felcsináltattad magadat a nagy magyar létedre egy cigánnyal mostmár probléma, hogy a gyerek mit örökölhet??? Ez olyan mint mikor a magyar vénasszony elment a gyereke esküvőjére, aki egy roma férfihoz ment feleségül azt az egész lagzin hányingere volt a romáktól, de azért amikor enni kellett, akkor leült azt jól lakkot nem győzte szedni. Nevetséges népség vagytok. Megérdemled a sorsodat. :)
2020. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó vagyok. Inkább szülés után hagyd a gyereket a párodra, mert több szeretet fog kapni az ő családjától, mint a te gusztustalan rasszista családodtól meg tőled. Csak akkor fogják szeretni meg te is, ha fehér lesz??? Nem érzed szánalmasnak magadat??? Milyen anya lesz az ilyenből te jó isten.
2020. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Én nem írtam olyat, hogy barnán nem szeretném. Csak a gyerek életét is megpecsételi ha majd lecigányozzák.

A páromon nem látni a cigányságot, csak a bőre kicsit barnább.

És nem tervezett baba, csak felmérem a terepet, hogy mennyivel nehezebb lesz minden egyedül, segítség nélkül - anyagilag is és érzelmileg is

2020. febr. 23. 14:57
 20/35 anonim ***** válasza:
85%
Szànalmas vagy. Amikor védekezés nélkül széttetted neki, nem gondoltad hogy talán becsúszik a baba?! Ja igen tudjuk, itt gyakorin mindenki védekezés mellett lesz terhes, már majdnem elfelejtettem.. Ha te ezért elvetetnéd mert lehet picit barnább lesz, akkor megis érdemled, hogy ne legyen többet gyereked.
2020. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!