Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29 hetes kismamik, hogy...

28-29 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ugy értem, tünetek, fájdalmak, lelki állapot, baba cuccokat már mindet megvettetek, kórházi csomagot mikorra tervezitek elkesziteni, baba ruha mosás, ilyesmi? :)
2020. márc. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Második terhességem. Hatalmasnak érzem magam, az elsőhöz képest. Nehéz felkelni, lefeküdni, megfordulni az ágyban. Egy fél óra séta a fiammal és elfáradok.

Kb minden meg van a fiamról. Kimosni még semmit nem mostam, majd májusban ráérek. Csomag is akkor lesz összerakva, nem kerülgetem.

Egyedül a babakocsi kitakarítás lesz hamarabb, de még az se most. Épp felújítás közepén vagyunk, mèg kb egy hónap mire vége és még akkor jön a kert. Utána majd foglalkozok a kicsi cuccaival.

2020. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első babával vagyok 28+3 hetes.

Egész jól viseltem eddig, semmi tünetem nem volt. Pár napja kezdett el néha néha húzódni a hasam teteje, mell alatt.

Diétázok, mert magas lett a terhelt cukrom. Így most a számolgatás, méricskélés, cukorszintmérés tölti ki az időmet. Remélem elég lesz, ha odafigyelek az étkezésre, szerdán megyek vissza vizsgálatra.

Kb még semmit nem vettünk. Festeni kell még március végén, aztán megrendeljük a bútorokat. Babakocsit, bébiőrt, pelenkázólapot kapunk. Mostmár sürgetném a dolgokat, úgy erzem le vagyunk maradva...

A babó nem mozgékony, nem viszi túlzásba, de azért érzem minden nap. Elöl a lepényem, és befelé van fordulva, talán ezért sem olyan erőteljes a mozgás.

Összepakolni sztem május elejére fogok.

2020. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok, első baba.

Viszonylag a lelkiállapotom rossz, mert az apa kiszállt a dologból és nem is akar részt venni még az apaságban sem.

Most érzem szükségét egy társnak, aki ugye nincs.

Nekem alul szokott görcsölni a hasam, mert valami ideget szokott nyomni ha úgy fekszik.

Derekam és a gerincem leszakad pedig njncs nagy hasam :/

Ruhák van már valamennyi, de ennél több még nincsen. Majd most indulok neki :)

2020. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!