Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, akinek hétről hétre...

Volt, akinek hétről hétre rosszabbodott az émelygés? Vagy ha reggeli hányás után jól vagyok, maradhat így?

Figyelt kérdés

Állandó egésznapos émelygéssel kezdtem 6. héten, aztán kb 4 napja elkezdtem reggel rögtön kelés után hányni, viszont utána egész nap semmi bajom. Maradhat ez így? Vagy simán lehet még rosszabb? Most léptem be a 8. hétbe.

Köszi a válaszokat!


2020. márc. 12. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, rosszabbodott. 6. hét néha hányinger, 7. hét folyton hányinger, 8. héttől mindent kihánytam, ráadásul ez szülésig tartott.
2020. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok. Ujabban esténként hányok.. Még a semmit is képes vagyok kihányni.
2020. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6.héten kezdődött és hétről hétre rosszabb lett. Most a 10.hét elejére eljutottam oda hogy egész nap nagyon erős hanyingerem van, a mindjárt szaladni kell a WC-re típus. Általában este hányok, hetente 1-2 alkalommal, főként a vitaminok bevétele után. Így ha tehetem a vitaminokat inkább elosztva egyesével veszem be a nap folyamán. Remelem rosszabb már nem lesz, de szerintem jobb sem a 12.hétig legalább 😄 túl kell élni. Nem segít semmi nekem. Kitartás!
2020. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig reménykedtem, hogy így marad, mert ez így elviselhető. :D Azért hátha. Reggel rögtön első pisi után jön a hányás, de akkor legalább még csak víz van a gyomromban, így nem olyan rossz.
2020. márc. 12. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Wah jesszus, egy emetofobias (én) ezt el sem tudja képzelni.... Kitartást mindenkinek!
2020. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyenkor felülírja az agyban a babavárás öröme, na meg van olyan, mikor már örülsz, ha végre megkönnyebbülsz, meg olyan is mikor ha akarod ha nem, jön, nem tudsz mit csinálni. :)
2020. márc. 13. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:

En emetofobias (a szo orvosi értelmében) vagyok , képtelen vagyok hányni, elobb pánikroham jon ki a hanyinger mellé majd hamarabb elájulok mint hogy hanynek igy ram ezek nem igazak.

Háromszor voltam terhes mindharommal mar előre rettegtem de vegul adta az ég h néhány emelygeses napon kivul nem volt mas.

Kitartást mindenkinek!

2020. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor az mazli. :) nem is tudtam, hogy ez ilyen brutális tud lenni.
2020. márc. 13. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!