Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nálatok hogy alakul...

Kismamák, nálatok hogy alakul a terhesgondozásra járás a koronavírus fertőzés ideje alatt?

Figyelt kérdés
Rendesen fogadnak az orvosok az előírt időpontban? 23 an mennék, de azon gondolkozom, felhivom a dokit, hogy ha nem fontos (mivel most uj leletem sincs), halasszuk el. Mit gondoltok erről?
2020. márc. 15. 19:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Bennem is hasonló kérdések forgolódnak, mivel táppénzen vagyok, ami miatt két hetente mennem kellene a körzeti nőgyógyászhoz, illetve a 18 hetes Uh után visszarendeltek a 20. héten, ami a jövőhèt. Akkor oda vajon mehetek, nem mehetek? A táppénzes papír nem sürgős eset vagy akut vagy mit tudom én, de akkor is fontos lenne...
2020. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Ez most a legsz*rabb része, amikor még nem tört ki úgy igazán és nem tudhatod, ki a hordozója... ha nem fontos, halasszátok el.
2020. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy nekem fontos lenne, mivel nem csak azért hívtak vissza, mert valamit nem tudták megnézni, hanem ami miatt kötelesek két hét múlva visszarendelni... Legalábbis eddig kötelesek voltak, mert kötelező ilyenkor a visszahívás... De jelen helyzetben ki tudja, mit tekinteken "kötelezőnek".

Illetve a táppénzes papír... Azt is annyira fontosnak ítélik meg állandóan, meg hogy időben le legyen adva... De ilyen esetben vajon kiadják 1 hónap múlva? Ha addig nem lehet bemenni?

Nincs ez még rendesen kitalálva...

2020. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kismamak immunrendszere elég fura. Azt mondjak gyengébb, de en már két orvostól is hallottam, hogy atom keményen ellenállnak a kismamak a fertozeseknek. És igazából pl en se voltam egyszer sem beteg. Pedig a menetrend-szeru éves teli betegségem idején voltam terhes. Na mindegy. Nem tudom, mi az igazság. Vigyázzatok magatokra nagyon.
2020. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

[link]



Nem értem mit paráztok

2020. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

14

Én amióta terhes vagyok folyamatosan beteg. 🙄 főleg télen. Egy hónapja terhességi rhinitiszem van. Szenvedek tőle mint egy kutya. Ezelőtt alig voltam beteg, tavaly pl páromtól az influenzát se kaptam el. Se nátha, max megfázás. Szedek vitaminokat, egészségesen táplálkozok. Ja, és egy fogam is ráment... tönkre ment. 🤨 engem nagyon leszív a baba. A vasamról ne is beszéljúnk.

Aki nyáron terhes, arról el tudom képzelni hogy nem betegszik le.

2020. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

15! Te terhes vagy, hogy ilyen könnyelmű kijelentéseket teszel?

Amúgy a kormàny hivatalos oldalán kívül nem szabad mást elhinni.

2020. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Viccelsz?
2020. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nekem is 23-án kell orvoshoz mennem..majdnem 10 hetes terhes leszek konkrétan 1 nap híján, és még nem voltam. Eddig nekem az összeset visszamondta a rendelő. De most máshova kértem és mindenképp el szeretnék menni, legalább nézzenek meg uh-n hogy minden rendben van a babával. Drukkolok neki nagyon 💕

A többit majd meglátjuk hogy alakul .

Mindenkinek szurkolok, hogy a lehető legkevesebb kellemetlenséggel élje át ezt az időszakot, és boldog babavárást! ❤️

2020. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet hogy nálunk zavartalanul működik a terhesgondozas?
2020. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!