Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nálatok hogy alakul...

Kismamák, nálatok hogy alakul a terhesgondozásra járás a koronavírus fertőzés ideje alatt?

Figyelt kérdés
Rendesen fogadnak az orvosok az előírt időpontban? 23 an mennék, de azon gondolkozom, felhivom a dokit, hogy ha nem fontos (mivel most uj leletem sincs), halasszuk el. Mit gondoltok erről?
2020. márc. 15. 19:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
15-ös... Nem TŰNIK! veszélyesebbnek, de mivel új a dolog, nem ismerhetik az esetleges következményeit például korai terhességnél. A másik, hogy engedd már meg, hogy egy felelős ember féltse, óvja a gyermekét.
2020. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#20-as válaszolónak: Nem tudom, én nagyon kis faluban élek, lehet azért omlott össze azonnal minden orvosi ellátás. Te merre felé laksz?
2020. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Én Budapesten élek, én itt teljes káosz van. a dokim 65 éves, ezért nem dolgozik, a 30 hetes vizsgálatra nem tudok menni, mert máshoz nem mehetek, mivel nem az ő betege vagyok, vannak sajat betegei, és nem vagyok sürgős eset...??? A recepcion SEMMIT nem tudtak mondani, most itt vagyok orvos nelkül 30 hetesen és azt se tudom mi van....BUDAPEST


ja es azt mondtak mivel a dokim nem dolgozik, valoszinuleg BE SEM ENGEDNÉNEK az épületbe!!!

2020. márc. 18. 21:17
 24/30 anonim ***** válasza:
Kecskeméten
2020. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kérdező! Terhesgondozasra be kell hogy engedjenek.
2020. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
abban sem tudtak segíteni melyik időpontban menjek így, hogy nincs orvosom, mert akkor SENKI nincs a rendelőben.
2020. márc. 18. 21:31
 27/30 A kérdező kommentje:
akkor senki nincs a rendelőben, amikorra az én időpontom szól
2020. márc. 18. 21:38
 28/30 anonim ***** válasza:

#19 ,22-es válaszoló vagyok.

Szerintem most sok helyen még hatalmas a fejetlenség. Bízzunk benne, hogy hamar kialakul valami eljárási rend. Egyelőre nálunk is mindenhol csak elutasítás van, hiába hivatkozik itt mindenki arra,hogy kötelességük ellátni a kismamákat. Szomorú, de szerintem ők sem tudják még,hogy merre vannak arccal. Kitartást lányok! 🥰


Kérdező: az király, mert én most pont pestre kértem időpontot, mert vidéken megállt az élet. Egyelőre még tartják a 23.-át, de kitudja. 6. Kerületbe mennék, még sose voltam ott. 😲

2020. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
közben engem reggel hivtak, hogy él az időpont, csak dél helyett menjek reggel. :) Remélem mindenkit ellátnak, ez igy nagyon gáz :(
2020. márc. 19. 18:33
 30/30 anonim ***** válasza:
En ma voltam és minden simán ment
2020. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!