Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, ma 2x...

6 hetes terhes vagyok, ma 2x is a nap folyamán icipicit barnáztam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Még orvosnál nem voltam, azt mondta, hogy majd március végén április közepén menjek. Ugye akkor már lát több mindent...

2020. márc. 17. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen barnáztam a kicsivel először. Azonnal hazaküldött a főnököm. Dokihoz mentem, fenyegető vetélés, nekem hematóma volt pont ott, ahol megtapadt a magzat. Ágynyugalom 2 hónapig, progeszteron(bár gondolom ez csak placebonak kaptam).

Azóta 1 eves múlt, de a hematoma simán kimoshatta volna.

2020. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Szia, ilyen korai terhességnél nem kell minden barna foltra orvoshoz rohangálni, és különösen ebben a jelenlegi helyzetben. Én tudom, hogy itt a gyakorin imádnak drámaian, sok-sok felkiáltójellel AZONNAL ORVOSHOZ!!!!!!!! küldeni, de pont ilyenkor még semmit nem jelent a barnázás, illetve, ha elhal a terhesség, akkor azt sem ez jelzi előre. Én 13-17. dpo között végig barnáztam, teljesen egészséges terhességem van. Ha vérzel tényleg és fáj, akkor menj az ügyeletre. 11 hkm.
2020. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Voltam dokinál. Írt fel valamit. Azt mondta, hogy ilyenkor ez teljesen normális. Nem kell megijedni, olvasgatni, hallani semmit sem... 🤷‍♀️😓🤣
2020. márc. 18. 15:57
 14/18 A kérdező kommentje:

Ja meg ezt a gyógyszert írta fel :


Progesterone exeltis

2020. márc. 18. 18:24
 15/18 anonim ***** válasza:

Kérdező

Hogy alakult nálad?

2021. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést! :)

Éppen ringatja, próbálja visszaaltatni az apukája a kisfiunkat :) már 3.napja iszonyú nehezen akar aludni 🥴 azt mondják a front...

Kedden volt 10 hetes egyébként. Komplikáció nélkül zajlott egyébként a terhesség, a szülés hál'istennek. 38.hétre született november 3-án. 15-20. hét között hagytam el valamikor a gyógyszert egyébként. Nem emlékszem már pontosan, hogy mikor. (a progeszteron pótlást)

2021. jan. 15. 00:55
 17/18 anonim ***** válasza:

15# voltam

Szívből gratulálok!!🥰

2021. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! 🤗😘
2021. jan. 15. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!