Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa/szokatlan, hogy úgy...

Furcsa/szokatlan, hogy úgy érzem 18 évesen kisbabára vágyom és másra sem tudok gondolni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kapnál karanténba 2 gyereket és 3 hetet és min.10 évre letennél erről. Garantálom.
2020. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez természetes nekem is volt ilyen érzésem anyai ösztön de egy komoly megfontolt partnerrel nem lehetetlen.
2020. márc. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
Én is régóta vágytam babára. Most 18 vagyok (nem soka 19) tervezetlenül összejött, de sajnos a párommal nem jó a kapcsolatunk. Szerintem érezni fogod mikor jön el az ideje. Nekem nem jött el, de most nagyon szeretem a pocaklakót, de mivel a kapcsolatom nem jó annyira az apjával, eléggé el is hanyagol, amiből sajnos lehetséges, hogy egyedül fogom nevelni. Mindenképp gondolj át mindent, ha bele vágsz, ha minden rendben van akkor 18 inkább 19-20 fele, ha nagyon akarod még mindig akkor mehet.
2020. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!