Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áldott állapotban nem szabad...

Áldott állapotban nem szabad függönyt csipeszelni, nyújtózni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok. Állitólag nem szabad nyújtózni, mert akkor feszül a köldökzsinór.

Viszont, ha van nagy létrám és a tetejére állok, hogy ne kelljem felfele nyújtani a karom,inkább a plafontól visszahajolni, akkor nem feszül semmi.

Amúgy bírom magam, apránként mindent megcsinálok, van pocaktámaszom is (egy csoda), de annyira ráfér a függönyre a mosás, nem állja a szemem.

Szerintetek vállaljam be?



2020. ápr. 9. 08:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, vegyél vissza. Mi sem putriban lakunk, de mi legalább nem kínlódunk felesleges dolgokon. Te leszel az a boszorkány aki folyton a gyereke körül takarít meg kiakad ha összekeni magát. Lesz még nagyobb problémád mint a nem patentul álló függöny.
2020. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose érdekelt a függöny, nyolc órában dolgoztam végig mindkét gyerekkel, ráadásul pont a szépérzékemért fizetnek :D
2020. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát..attól ,hogy terhesen nem én rakom fel a függönyt létráról még nem gondolnám ,hogy nem vagyok önálló nő , sőt nem akarmilyen az otthonom sem , mégsem kockáztatom a gyermekem épségét! Ez csupán felelőtlenség a részedről a nagy függetlenség dumával.Remélem a függöny lesz a legnagyobb problémád a gyerek mellett ;)
2020. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

Én sem putriban lakok és nem rakom fel vasalatlanul a függönyt, mert mint ahogy te is, én is allergiás vagyok ha valami nem úgy áll, ahogy nekem tetszik...

Mégis kivasaltam és mikor kész lett a páromnak szóltam, hogy rakja fel. És nem rakta fel putri módra, vagy pedig össze-vissza. Mert figyeltem és mondtam neki, hogy rakja, hogy szépen egyenletesen álljon. És nem egy papucs emberről beszélünk, csak tudja, hogy most az ő segítségére van ilyen esetben szükségem.

Mindenesetre ember dönti el maga, mit vállal be mit nem állapotosan. Minden mást megcsinálok egyedül, de létrára nem állok.

2020. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljátok el, mi lesz itt, ha szegény gyerek meg meri fogni azt a drága függönyt... 🤷‍♀️🤦‍♀️
2020. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
a nyujtozkodás nem baj terhesen,de létrára fel mászás sulypont és le esés miatt baba miatt nem éri meg
2021. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!