Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki missed ab...

Van itt olyan aki missed ab után az első ciklusba teherbe esett?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt a terhességgel?

Nekem február elején volt missed abom. A dokim azt mondta, hogy az első mezesz ha megjön utána lehet próbálkozni. Most úgy néz ki, hogy ez sikerült is. Holnap kellene megjönnie, tegnap teszteltem és pozitív lett. Érdekelne, hogy akik hasonlóképp estek teherbe azoknak minden rendben volt a terhessége alatt?



2020. ápr. 14. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Missed ab után 1 menzesz után teherbe estem. Nagyon aggódtam, de úgy voltam vele 2x egymás után úgysem történik meg. Hát de. :(


Ezután a műtét után 2 ciklust vártunk. Teherbe estem, kaptam progeszteron pótlást és vérhigító injekciót,most 14 hetes vagyok. :)


Sajnos bármi lehet,de kívánom, hogy egészséges boldog babavárásod legyen!

2020. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Októberben volt missed ab-om, novemberben a 6 hetes kontrolling azt mondták, hogy 1 ciklust várjunk meg, de mivel novemberre már volt egy ciklus azt mondta szerinte mehet. Mi a 2.ciklus végén hagytuk abba a védekezést, így logikusan decemberben még megjött. December volt az első rendes próbálkozós hónapunk, és már nem jött meg januárban, most vagyok 17 hetes és minden rendben van. 😊

Nálam az volt a gond, hogy leiden heterozigota vagyok és nem mondták hogy szúrni kell magam.

Most januárban amint látták, hogy méhen belül van írták ki a szurit, 6hetesen már pulzálás volt, 8 hetes korától már rendes szivhangja van a kis drágámnak 😊

2020. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es gratulálok😊 nagyon jó ezt tudni. Csináltattam én is trombopfilia panelt, de a leiden meg hasonlók negatívak szerencsére. Eltérés az van a leleten, 3 hét múlva megyek dokihoz és akkor majd megmutatom neki. Remélem minden rendben lesz most☺
2020. ápr. 15. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! 😊

Drukkolok neked, hogy mihamarabb sikerüljön egy egészséges pici baba! 💕

2020. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is leidenes vagyok
2020. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Április közepén volt anno missed ab-om, június 15-én lett pozi újból a teszt. Semmi gond nem volt, minden rendben ment! :)
2020. ápr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!