Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti féltek, vagy féltetek...

Ti féltek, vagy féltetek attól, hogy hogyan fogtok kinézni terhesség után?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szeretne gyereket, de én félek hiszen alapból nagyon rossz genetikát örököltem, még nem szültem de már csíkos az oldalam. Próbálok oda figyelni az étkezésre, mozgásra de sajnos ígyis ingadozó a testsulyom és a narancsbőr sem került el...

Mi lesz terhesség után? Nagyon félek, tudom.... Akkor már nem fog érdekelni mert kárpótol a gyerek stb... A gyerek persze nagy öröm, boldogság ez nem vitás, de aztán a tükörbe bele nézni hm..


Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?


Persze ez nem ok arra, hogy ne legyen gyerekünk mert Lesz! Csak félek.. 😆


2020. ápr. 27. 19:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem vagyok egyedül csajok 😆 valószínűleg én is fogok járni terhestornára meg ilyesmi, nem fogom elhagyni magam bár nekem egy menstruációs görcs is maga a pokol, nem tudom Hogy fogom viselni a terhességet a szülésre gondolni se merek 😂 de hát ez van..
2020. ápr. 27. 21:29
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

En ugy nyilatkozom hogy 29hetes terhes vagyok :) nem gondoltam, hogy zavarni fog a testem valtozasa, de az utobbi napokban kezdem azt erezni, hogy csunya vagyok es rosszul vagyok magamtol. Pedig nincs egyetlen striam sem, eddig mindossze 4 kgt hiztam... Megis baromira kenyelmetlen es kellemetlen, hogy egy ruhamban sem nezek ki normalisan, mivel a hasam mar akkora, hogy a poloim felporognek rajta, a nadragok meg leporognek, ingeket es bluzokat nem tudom begombolni, vagy mahamra venni :D jelenleg ott tartok hogy nem tudok mit felvenni meg otthonra sem, ma jott meg az egyik online netes rendelesem es persze nem ul a meret, ezek meg tul nagyok lettek, 15 evvel oregebbnek tunok bennuk. Egy tanacs, ne rendelj kismama ruhakat, szerintem mind oregit :D


Elegge igenyesnek tartom magam. Szamomra nem kinlodas naponta sminkelni magam meg otthonra is. De mar vegkepp kifogytam minden praktikambol, amivel nonek erezhetem magam. Egy tehennek erzem magam. Holott tudom hogy ez igy jo, nem szedtem igazan fel, fogyni meg most nem szeretnek. De megis.... Szornyu latni a testemen hogy asszonyosodik... Hiaba vigyazok es teszek barmit...es meg van 2.5 honapom :D Remelem szules utan jobb lesz, mikor mar azert intenziv sportot epithetek be a napokba.


Szoval en velemenyem az, hogy nem a terhesseg utani allapottol kell felni, hanem ez a 27tol 40. Hetig tarto allapottol :D

2020. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3 hete szültem. Féltem attól milyen lesz a testem igen, művel nem vagyok már mai gyerek. Ráadásul a második terhességem volt. Nem hiztam sokat, de a hasam óriásira nőtt ,fakó volt a bőröm, vizesedtem, tök kerek volt a fejem, dagadt a bokám, még tokám is lett, féltem hogy a nagy hasam miatt kotényhasam lesz szülés után. Mozogni is alig bírtam, fájt mindenem. Utaltam tükörbe nézni , de a pocakomat szerettem. :)

Szerencsére a fenti problémák mind megszűntek szülés után, a hasam még nem az igazi, de az is jobb napról napra.

2020. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én pár nap múlva leszek 22 hetes terhes, egyenlőre 4 kiló plusz van rajtam, ami a hasamra ment eddig. Na most én amire számítok az az, hogy valószínűleg majd később lesznek terhességi csíkjaim (anyukámnak is voltak meglátszanak a mai napig), a végleges plusz kilóim szerintem 10-15 kiló lesz.

Én úgy vagyok vele, hogy mivel én sosem voltam az a tipusú nő, aki elhanyagolja magát, így bármi lesz a szülés utáni kinézetem nem fogom annyiba hagyni és bele nyugodni és sanyargatni magamat. Minden akart kérdése, nem szabad elhagyni magamadat se terhesség alatt, se szülés után. Mindent újra lehet kezdeni, nyílván egy újszülött kisbaba mellett más lesz a helyzet, nehezebben lehet megoldani azt, amit előtte könnyedén megoldottál, de mindenre van megoldás, csak ne hagyd el magadat!! :)

2020. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hiaba dietazok,meg mozgok, nekem a kilok se mennek le,12 utan mar nem eszek szenhidratot,uzsi gyumolcs v joghurt,vacsora abonett v hus v virsli magaban! 4 het alatt 2 kg ment le csak,de neha az is visszaugrik,nem tudom miert es 0 kg fogyasnal all a merleg. Mar megorulok,ennel kevesebbet nem tudok enni. Jah es a kotenyhas es logo mell ettol sem fog elmulni,ha lefogyok:( mar a ferjem elott sem merek levetkozni.
2020. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!