Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feleségem nem akarja elmondani...

Feleségem nem akarja elmondani még az anyámnak , hogy terhes, jogos, hogy még várni akar a bejelentéssel?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kedden fog menni. Eddig csak annyit tudunk, hogy pozitív lett a tesztje. De anyámnak csak akkor akar szólni ha a doki is megerősíti a dolgot. A teszt az nem elég egyértelmű ? Főleg , hogy két csík lett. Igaz az egyik picivel halványabb. De tünetei már vannak mellérzékenység fáradékonyság.
2020. máj. 16. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
En meg a saját anyámnak is csak a 12. heti genetikai uh után mondtam el... en úgy voltam vele, minek fellármázni a családot? A vetélés a korai terhességnél 25%. Ha megvan a genetikai uh és azt mondjak egészséges akkor ok, elmondjuk mindenkinek. Így is tettünk. Nagyon szar lett volna utána mindenkit értesíteni a vetélésről vagy arról, ha beteg a gyerek.
2020. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen jogos. A 12 hétig még bármi történhet. Várd ki a 12 hetet, marcsak babonabol is :)
2020. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk egyedül az tudta, aki azt is tudta volna, ha nem marad meg a baba (12. hétig).

Ő egyébként mit mondott? Miért nem szeretné elmondani? Csak úgy feltételezem őt kérdezted először és nem értem az ő válasza, miért nem elég kielégítő?

2020. máj. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!