Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az, amit megvettetek de...

Mi az, amit megvettetek de felesleges volt? (a babának) Gondolok a sok listára, én most állítom össze magamnak, de nem szeretnék felesleges dolgokat venni. Gondolom gyakorló anyukák már tudhatnak valamit.

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 13:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A kérdés feltevőjének: ami nálunk feleslegesnek bizonyult, az a neogranormon kenőcs a bimbó kisebesedésére (sokkal jobb volt az aloe first spray!) és a pihenőszék (pedig naggggyon drága volt!), mert utál benne lenni, és pár perc után ordít. Járókát én sem vennék, igaz, kicsi a lakás és ezért gyakorlatilag mindig a közelemben van egy polifoam játszószőnyegen. Utazóágyunk sincs, de mivel jövünk-megyünk elég sokat, azt venni fogunk neki!


A császárral szülteknek: én is azzal szültem, és engem már másnap reggel utasítottak a nővérek egy zuhanyra. Én utána is zuhanyoztam minden nap, igaz, nagyon vigyáztam a kötésre, amit egyszer kellett cserélni. Mikor 5 nap után hazamentünk a kórházból, búcsúzóul azt mondták a nővérkék, hogy semmi gond, nyugodtan zuhanyozzak tovább otthon is, ha a kötés leázik, hát leázik, cserélni nem kell, hagyjam a vágást szabadon. Így is történt. A vágás hege gyönyörű, semmi baja nem lett.


6 hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A szagelzaros pelenkatarto nekem teljesen felesleges volt, es a torlokendo melegito is... :(

Rucik kozul a kis szoknyak, meg a sok kicsi gombos felso, amiket lehetetlen ki- begombolni, a polya is penzkidobas volt - egyszer sem hasznaltuk. A hagyomanyos lepedok helyett a gumisak valtak be. Egyelore ennyi jutott eszembe.

2008. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én vettem a babának ülőkét a kádba. Voltam külföldön babysitter, fél éves korától gyönyörűen elüldögélt benne a kádban a baba egy fél órát. Nem kellett fölé görnyedve fogni. Hát az én babám üvöltött benne, úgyhogy nem használtuk.

Gyönyörű kisruhákat vettem, de amíg nem tud járni, használhatatlan, mert ha fekszik mindig felgyűrődik és kényelmetlen.

A koleszterines babakrém nekem sem jött be, de anyukám állítja, hogy a húgomnak csak attól nem volt piros a feneke. Minden gyereknek más jön be, érdemes kipróbálni, mert az a legolcsóbb.

A játszószőnyeg nagyon jó volt, 3 hónapos korától amíg el nem kezdett forgolódni órákig elvolt vele.

Járóka szerintem hasznos, de ez a lakás elrendezésétől is függ. Mi kétszintesben lakunk, az emeleten bárhova mehet, de a földszinten inkább a járókába teszem, ha dolgom van. Ha főzök ne keveregjen a lábam alatt, mert veszélyes.

Babakompot én nem vettem, biztos hallottad, hogy mennyire ellenzik mostanában. Egy barátnőm szörnyűlködött ezen, mert a kisfia abban tanult meg járni. Szerintem simán megtanul anélkül is...

Én a mellszívóval jártam meg, vagy 3 féle kézit vettem, de egyik sem volt jó. Ha fejni kell, érdemes áldozni egy elektromosra. De ezzel tényleg várd meg a szülést, mert elég drága dolog.

2009. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!