Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csinálnak vérvizsgálatot...

Mikor csinálnak vérvizsgálatot, mikor irnak ki nekem terhes vitaminokat, mikor kuldenek vizsgalatokra? 8hetes vagyok es eddig csak UH volt, illetve az hogy majd védõnõhöz kell mennem semmi más

Figyelt kérdés

Mást mindenfele küldenek, mennek mindenféle vizsgálatokra, nálam eddig semmit sem néztek, pedig ejszaka majdnem semmit sem alszok, enni is alig tudok a rosszulletek miatt, ès a talpam rettentõen viszket.

Veletek mikor kezdtek el foglalkozni


2020. jún. 2. 18:35
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a háziorvos adta mindig a beutalókat.

Akkor lehet már a védőnő is kiadhatja. Kérdezz rá majd a védőnődre, ő biztosan meg tudja mondani, hogy ő fogja e adni vagy a háziorvos.

2020. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Pedig de 🙂

Inkább előbb védőnőhöz menj!

Reméljük ő értelmesebb 😀

2020. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd a nőgyógyász ad. Ha meg valamibe nem vagy biztos hogy miért történik veled akkor kérdezz. Orvost védőnőt
2020. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész a védőnőhöz, mindent el fog mondani. A legközelebbi vizsgálatok 12 hetesen lesznek, de tájékoztatni fog mindenről, meg hozzá is sűrűn kell járni, de erről is beszél.
2020. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Akkor 12 hetesig nem lesz vérvétel vagy labor vizsgálat? csak azután?
2020. jún. 2. 18:56
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Nekem 10 hetesen csinálták az első labort. Egyébként de, a háziorvos adja a beutalót a laborra.
2020. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Es a labor az mibol all? már bocsi hogy megkerdezem, vervizsgalat ahol tobb adat van feltűntetve?
2020. jún. 2. 19:07
 18/44 anonim ***** válasza:
76%
Igen csak utána de már vagy százszor elmondtak. Ha a nődoki adott papírt az élő terhességről akkor azt viszed a védőnőhoz akitol megkapod a kis könyvet. Nekem az 5. oldalt töltötte ki a haziorvos ami kiváltja a beutalokat. Oda le is van írva mikor milyen vizsgálat van. Az első labor és uh a 12. héten lesz addig nyugodj meg, menj el a gyógyszertárba és vegyél terhesvitamint a rosszullétekre nincs megoldás. Első babaval 6 kilót fogytam, meg a víz sem maradt meg bennem, vért is hánytam már, még sem sírtam ennyit.
2020. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Vér és vizeletvizsgálat, azt hiszem vércsoport és ellenanyagszűréssel kiegészítve+ hepatitsz vizsgálat vérből.
2020. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Akkor ez a 3.. Koszonom szepen
2020. jún. 2. 19:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!