Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csinálnak vérvizsgálatot...

Mikor csinálnak vérvizsgálatot, mikor irnak ki nekem terhes vitaminokat, mikor kuldenek vizsgalatokra? 8hetes vagyok es eddig csak UH volt, illetve az hogy majd védõnõhöz kell mennem semmi más

Figyelt kérdés

Mást mindenfele küldenek, mennek mindenféle vizsgálatokra, nálam eddig semmit sem néztek, pedig ejszaka majdnem semmit sem alszok, enni is alig tudok a rosszulletek miatt, ès a talpam rettentõen viszket.

Veletek mikor kezdtek el foglalkozni


2020. jún. 2. 18:35
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes kérdező annyira tudod mit kell szedned, mégis itt kérdezősködsz másoktól.

És igen sírsz. Szerinted te vagy az egyetlen nő akinek terhes tünetei vannak? Másnak nincs? (nem volt?). De igen, és csak ez nem vezetett senkinél spontán vetéléshez (ez a szó amit keresel, az abortusz az egy műtét, ahol élő embriót távolítanak el de ne zavarjon).

2020. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
88%
SPONTÁN ABORTUSZ... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Nem tudom sírjak, vagy nevessek, komolyan. És az ilyen ostoba szül...
2020. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
88%
Barcsak a labviszketes lett volna a legnagyobb bajom.... veszes hanyassal 2x kerultem surgosseire ahol egybol infuziot kaptam, mert kiszaradtam volna... Ha ennyire tisztaba vagy a dolgokkal, miert nem mentel el eddig orvoshoz, aki allitasod szerint “ir” ki neked terhesvitamint?
2020. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

32es te már okosabb vagy az orvosoknál is, és te érzed itt magad nagy lábon hogy leszólongatsz bunkón.

Légyszives hagyd abba !

2020. jún. 3. 10:55
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Vitamint senki sem ir neked, nem tudom mibol gondolod, mar reg magadtol el kellett volna kezdened.

Haziorvos a kiskonybe fog pecsetelni, ekg-t csinal.

12hetesen gondolom visszahivtak. Ott adnak papirt a kotelezo vervetelre-de nehogy azt gondold, hogy csak neked a genetikait is ingyen megcsinaljak. Adnak ra csekket ha akarod befizetes es a tobbi verveteles papiroddal leveszik azt is. Ugyanazon napon.

12hetes genetikai ultrahangra ami kozelezo, bizony neked kell telefonalnod es idopontot kerned, kiszamolnod mikor leszel annyi.

Sajnalom, hogy ennyi ember van aki azt hiszi berepul a szajaba a legyecske!

2020. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen drágám, én vagyok az ostoba, mikor te írsz olyat, hogy spontán abortusz... És ezt csak a pont volt az I-re, a többi hülyeség is, amit itt összehordtál, felfoghatatlan... Nyílván nem mindenki úgy születik, hogy mindent tud, de alapvető dolgoknak utánanézhettél volna, mielőtt gyereket csináltok, mert baromi hiányosak az ismereteid, és ez nagyon szomorú. Mit vársz komolyan, majd a doki is szülje meg helyetted??? Mindenhova kézenfogva menjen el veled? Ne nevettesd már ki magad...
2020. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell szerencsétlen kérdezőt bántani már! Gondolom első terhessége és össze van zavarodva, hogy mi, merre, mennyi. Első terhességnél én sem tudtam, hogy mi hogyan működik. Szerencsém volt, hogy kolleganőm is pont babát várt és tőle informálódtam! Rám is hülyén nézett a háziorvos amikor mentem vérvételre beutalóért mert azt mondták, hogy ő ad! Igaz adott is, de hogy az az eredmény nem került elő az biztos! Sőt...nekem az első Ekg is csak a 24.-ik héten volt és a nőgyógyász utalt be...a háziorvos nem csinált csak kitöltötte a kiskönyvet. Kedves kérdező! A védőnőd is tud vitaminokat ajánlani, de érdemes lett volna a terhesség megállapítások elmondanod az orvosnak a gondodat-bajodat és tudott volna javasolni készítményeket.
2020. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első baba, mégsem jöttem itt ilyen butaságokkal... Google a barátom, mindennek utánanéztem, mit, mikor kell csinálni, hova kell menni, stb... Nem olyan bonyolult ez, csak sokan sajnos életképtelenek. Ez kb ugyanaz a szint, mint mikor valaki gyereket akar, de nincs tisztában a fogantatás folyamatával... Olyan nehéz utána olvasni, hogy mégis mi, hogyan működik a saját testében? Nem hiszem...
2020. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Csak megmutatnám a kérdező értelmi szintjét tükröző privát üzenetet, amit kaptam:


miriannna

Re:

ma 10:58

Tiltás

Az üzenet előzménye:

A kérdésre írt válaszod: Mikor csinálnak vérvizsgálatot, mikor irnak ki nekem terhes vitaminokat, mikor kuldenek vizsgalatokra? 8hetes vagyok es eddig csak UH volt, illetve az hogy majd védõnõhöz kell mennem semmi más

"SPONTÁN ABORTUSZ... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Nem tudom sírjak, vagy nevessek, komolyan. És az ilyen ostoba szül..."


Az üzenet szövege:

Hagyd abba Ostoba paraszt VESZEKEDÕS SENKI

az Isten verjen meg gunyolodasodert

2020. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
31%
38as vagyok. Nyilván megértem, hogy a tapasztaltabbaknak esetleg vicces vagy nevetséges amiket ír vagy kérdez...de lehetnének toleránsabbak is néhányan. Persze, hogy támadásra támadással reagál. Lehet, hogy nincs a közvetlen környezetébe olyan akitől tudna érdeklődni, itt meg le van oltva csóri.
2020. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!