Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cistám volt . Elment a cista,...

Cistám volt . Elment a cista, terhes lettem . 4 napos lehetek de nagyon fáj az alhasam és wczni sem tudok rettenetesen fáj miez ?féljek töle? Mit kezdjek vele , lehet valamit szedni rá? A babának baja lehet e ebböl?

Figyelt kérdés
Egyszer elvetéltem , fogamzásgátlot szedtem 1 évig utána gyermeket szerettem volna de nem estem meg elmentek a dokihoz, cistát találtak ,jóindulatút. Rá 1 hétre elment és terhes lettem a teszt kimutatta, de a hasam alja nagyon fáj görcsölök, és az egyik derekam is de a legjobban a fenekemnél. Nagy wczni szeretné de rettenetesen fáj... mikor pisilok akkor a hasam fáj. Mikor felállok vagy leülök a fenekembe benn nagyon hasít ... és nagy wczni sem tudok ... valaki segitene miért? És a picinek baja ebböl lehet e?

2020. jún. 5. 23:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Maga sem tudja mi van...
2020. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen troll..
2020. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Feljel tole. Orvoshoz nem tervezel elmenni esetleg? Mit varsz? Majd mi tavolrol meggyogyitunk? Es mi az a 4 napos terhesseg? Tobben is kerdeztek, mert ezt valahogy nem ertjuk, de valaszt nem tudtal ra eddig adni.
2020. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A szlovákiai orvosok egy kutyák...... ezek hülyék állatorvoshoz irattak engem és nem akar elengedni más nögyógyászhoz pedig más csak egy pecsétet szeretett volna még ebböl is cirkuszkodni kell majd hogy végre vizsgaljonak....irásomért sorry szlovákiában lakom tudok magyarul csak
2020. jún. 6. 09:02
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem, te nem tudsz magyarul. Próbálkozol maximum. Sok határon túlit ismerek, aki gyönyörűen beszél, tipikusan arra a területre vonatkozó szavakból tudni csak, hogy hol élnek.

Próbálkozz inkább egy szlovák oldalon, itt nem igazán érteni, hogy mit szeretnél.

2020. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz??? Nah jó:))).. ezt nem akarom elhinni. Tényleg nem tudom eldönteni, hogy ezeket komolyan írod vagy csak teszteled az embereket.
2020. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
És ezzel a magyartudással az Orbánt azért megszavazza nekünk, meg elteszi a mi adónkból adott támogatást, mert "ő magyar".
2020. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
kamu.
2020. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van ne fárassz itt tovább minket...
2020. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2020. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!