Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom kitől vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottam és mindjárt utána 3 nap múlva lett egy másik és most vele vagyok. Így mit mondjak a barátomnak? Hogy tudjam meg?

2020. jún. 21. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megszületett a gyerek, csináltathatsz DNS-tesztet.
2020. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Maunika show.
2020. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes terhes vagy?

Honnan tudod, hogy az vagy?

2020. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Hány hetes terhes vagy? Kb azon a héten estél teherbe, amikor pasit váltottál? Egyikükkel sem csináltál semmi rizikósabbat, mint a másikkal? A ciklusod alapján sincs tipped, hogy melyik a valószínűbb? Ha semmi ötlet, akkor fizathetsz NIPP tesztért, de ugye akkor valamelyik pasinak el kell mondanod, hogy kéne tőle minta (+ tőled vért vesznek): [link]


Amúgy biztos Meg akarod tartani? Ha nem akkor teljesen mindegy, hogy kitől van...

2020. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Hogy te mit csinálj azt nem tudom. Én például védekeztem volna ha nem akarok gyereket, de ez már késő bánat. Ha megtartod, beszélj velük, amíg kitalálod, számolgass, mire van nagyobb esély, ki lehet a “szerencsés”
2020. jún. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem, hogy szakítottatok, és gyorsan, 3 nap múlva lett másik kapcsolatod, de mennyi idő telt el az aktusok között?

Vagy a szakítás napján még voltatok együtt az exszel, és 3 napra rá egy másikkal?

Ha így volt, a DNS vizsgálat majd megmondja. Ha több idő telt el, akkor azért az utolsó menstruáció időpontja alapján elég pontosan ki lehet számítani, ki az apa.

2020. jún. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Sem ribizli, piros bicikli...
2020. jún. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
A másodikra fogadok.
2020. jún. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Doki megallapitja hogy hellyel-kozel hany hetes terhes vagy, es kiszamolod abbol. Hacsak nem az uj kapcsolatod mellett is lefekudtel az exeddel, ugy nehezebb.
2020. jún. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Komoly vagy😀
2020. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!