Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom kitől vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottam és mindjárt utána 3 nap múlva lett egy másik és most vele vagyok. Így mit mondjak a barátomnak? Hogy tudjam meg?

2020. jún. 21. 23:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés előszöris, meg akarod tartani?

Ha igen, akkor valamelyikkel meg kell osztanod a kételyed és csináltatsz egy tesztet, egyik hozzászólásban van link, minden világosan le van írva.

2020. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudod, mit csinálj? Szerintem vetesd el. Ne az legyen a kérdés, kitől van, hanem, hogy hogyan szabadulj meg a terhességedtől. És nem, nem azért, mert abortusz-fán vagyok, hanem, mert ilyen mentalitással, háttérrel, egyáltalán szellemi érettséggel még egyáltalán nem való neked gyerek. Vszleg még nagyon fiatal vagy, tombold ki magad, a baba még várhat jó pár évet. Ezzel a babával durván kiszúrnál, ha megszületne.

Én is voltam húsz éves, pont ezt csináltam egy időszakokban, egyik pasi ágyából ki, a másikéba be, nem voltam k.rva, nem éreztem magam annak, szerettem, élveztem a szexet, független voltam, tudtam, hogy életemnek azt az idószakát élem.

Aztán amikor már nem erre vágytam, megállapodtam, azóta három gyermekem van.

Mondjuk én védekeztek, de ha nem így tettem volna, életemnek abban a szakaszában elvetettem volna.

2020. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
...fan...
2020. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem való ilyen embernek gyerek. Kivételesen én is az abortuszt pártolom. Úgyis mozaik családban nőne fel szerencsétlen.
2020. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kéne ide gyerek...most melyik kapcsolatba szülnéd?A már tönkrementbe, vagy a pár naposba?
2020. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!