Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom ide tartozik e ? A...

Nem tudom ide tartozik e ? A férjem nem akarja elfogadni a terhességemet külsőleg mi lehet a probléma ?

Figyelt kérdés
Akkor még nem volt gond amikor még a 3-4. hónapban voltam, ahogy kezdett növekedni a pocakom és jöttek a kg ide oda már csesztetett... :( pl: (mekkora a nunid , vagy jó nagy lett a feneked ... ill. a sexuális életünk egyenlő a nullával mert nem lehet ugy sexelni mint anno régen és zavarja hogy ott van valaki majdnem undorodik tőlem , sérteget és nekem nagyon rosszul esik pedig olyan aranyos kismama vagyok igazán nem szolhatna egy szót sem mivel 48 kg rol 62 kg vok nem nagy pocakkal most vok 33.hetes.
2020. jún. 23. 07:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd hogy az onbizalmadat elvegye!

Nagyon szemet dolog hogy igy beszologat, es biztos vagyok benne hogy parod nem egy fittnes modell alkat ( ha azlenne inkabb tamogatna hogy utana egyutt eddzetek hogy jobb alakod legyen mint valaha) de igy.. 100% h rajta is vanak hibak, mig neked most indokod van ra a baba, neki nincsen.

Ebbe mindig gondolj bele.


Nem ertem a ferfiakat, tobbseguk meg pl sorhassal is tokeletesnek lassa magat, de a non egy centi folosleg nem lehet.


Gondolj bele hogy ez csak egy allapot, es kesobb viszakaphatod a regi testedet, soot.. Jo lehet a strigak megmaradnak de az a legkevesebb.


A parodat pedig valahogy nagyon helyre kene tenne..

2020. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
30-31evesek vagyunk az egyik válaszoló kérdésére válaszolva egyik evben akart a ferjem. Gyermeket nem. Sikerült a másik évben a pharmatex szedése melett lettem terhes bár akkor ő nem akarta. Mondta is hogy vetessem el de én ugy vok voltam vele. Ha kell egyedül nevelem fel vagy szüleim segítségével rengeteget veszekedtümk már az elején és ez csak hónapról hónapra csesztetett.... Megkerdeztem tőle miért viselkedik igy miért mondja ezeket a csunya szavakat nekem...?? De erre a válasz: csak vicceltem. Ne vedd. Komolyan..... De amikor furcsizek és pont belép mindig megszolal vagy fuu mekkora mar a hasad vagy fuuu mekkora a nunid fuuu ne meztelenkedj már... Stb.. Erre én csak annyit szoktam. Mondani anyád is valahogy kinézett amikor terhess lett veled es megszűlt! :)
2020. jún. 23. 08:52
 13/28 anonim ***** válasza:
97%

Szóval nem is akarta a gyereket. Itt van a kutya elásva.

Csak rosszabb lesz. Mert igen el fogja vsz várni hogy a gyerek mellett is csinálj meg mindent egyedül és szolgáld őt ki. De igazából saját magaddal basztál ki

2020. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de amit a férjed művel, gusztustalan. Szokták mondani, hogy minden viccnek a felel igaz.

A férjed csak a csini részedet kedveli, most, mikor változol, nem tetszel neki és ez valószínű azért van, mert te az ő akaratán kívül megtartottad a babát. Készülj fel, hogy nem sokáig lesztek együtt.

Én sosem voltam vékony alkat. Lányként is volt már pl kötény hasam. De a férjem sose tett megjegyzést rám, ami sértett volna. Mondta, hogy jobb lenne, ha odafigyelnék magamra, de ezt sosem bántó szándékkal mondta. Mert tudta, hogy ha a mostani súlyommal összejön a baba, akkor nehezebb lesz végigcsinálni a terhességet. Igaza lett.

2020. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%
Hát, készülj rá, hogy hamarosan egyedülálló anya leszel
2020. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%

Már bocs, de ilyen nincs, hogy egyik évben akarom a gyereket, másik évben már mégsem.


Tahó a férjed, talán még ő maga sem felnőtt, hanem egy gyerek.

Tényleg, nem anyuci pici fia a mai napig?


Hamarosan egyedülálló anya leszel, készülj fel.

2020. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet erre írni? A férjed egy paraszt! Mi lesz majd ha meg is öregszel???? Pfff....
2020. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem akarta a gyereket, azért undorodik tőled. Bátor vagy, nekem ilyen ember gyereke nem kellene, elvetettem volna elváltam volna és kerestem volna normálisat. Ha akarja ha nem, a gyerek egy életre összeköt. Az az érdekes, hogy nem rögtön azzal kezdted, hogy a probléma ott kezdődik hogy nem terveztétek a babát és ő nem is akarta hogy megtartsd. Egyből tisztán látta volna mindenki a helyzetetY
2020. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
88%

A férjed egy tajp@raszt.

Hogy mondhat ilyeneket? Ha szeretek valakit, akàrhogy néz ki, nekem úgy tökéletes. Csak azért mondta hogy viccelt, hogy ne csesztesd ezzel. Amúgy tök komolyan gondolta. Csodálom hogy a hormonok nem dolgoznak benned annyira hogy meglépd h ezek után azonnal elhagyod. Aztán gondolkodhat

2020. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók igen a férjem egyszer akarta egyszer nem. De itt van a kislányom es alig varom hogy a kezembe tarthassam vagy egysdul vagy vele de. Persze jon a háttérben a szöveg hogy jajj majd a tej fakaszto jajj majd az ő pici lánya lesz. Stb.. A kritika amit kapok tőle sztem az az hogy sose szerette ha egy nő teltebb de ez ezzel jár bánthat de már ott tartok hogy egyik fulemen be a masik ki ha meg nem működik semmi sem baj elvalunk és mindenki éli tovább a maga életét :)
2020. jún. 23. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!