Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom ide tartozik e ? A...

Nem tudom ide tartozik e ? A férjem nem akarja elfogadni a terhességemet külsőleg mi lehet a probléma ?

Figyelt kérdés
Akkor még nem volt gond amikor még a 3-4. hónapban voltam, ahogy kezdett növekedni a pocakom és jöttek a kg ide oda már csesztetett... :( pl: (mekkora a nunid , vagy jó nagy lett a feneked ... ill. a sexuális életünk egyenlő a nullával mert nem lehet ugy sexelni mint anno régen és zavarja hogy ott van valaki majdnem undorodik tőlem , sérteget és nekem nagyon rosszul esik pedig olyan aranyos kismama vagyok igazán nem szolhatna egy szót sem mivel 48 kg rol 62 kg vok nem nagy pocakkal most vok 33.hetes.
2020. jún. 23. 07:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
vok, vok, vok... Én 20 évesen szültem, de nem egy 15 éves értelmi szintjén. Nálatok ez is gond lehet, hogy agyilag kihívásokkal küzdetek.
2020. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom.. Nekem a férjemnek tetszik, ahogy nő a pocakom. Mindig rácsodálkozik, hogy már milyen nagy (most vagyok 26 hetes), hogy gömbölyödik, és szeretettel beszél róla.

Nem a hízást látja, ami jóformán nem is történt meg nálam se (de ahogy látom te se híztál sokat), hanem hogy egy csoda ahogy növekszik bennem.

2020. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%
Az en ferjem nem "izgul" a terhes nokre de az o szavaival elve ez ezzel jar. Tudom h nem most tart a legvonzobbnak, de termeszetesnek veszi a testem valtozasat es nagyon nagyon szeret ezt naponta elmondja. Az h fizikailag nem vonzodik szerintem olyan dolog h van akinek bejon van akinek nem, ezt eroltetni nem lehet. (Nem kivanom en sem a szexet ebbol tehat nincs problema), de azt h bantson, nem engednem. Probald megertetni a ferjeddel hogy a tested azert valtozik mert ketten kozosen szerettetek volna ezt a gyereket es azt bizony ki kell hordani minden nyugevel es formai valtozasavalegyutt. Ha neki nem tetszik a latvany, ne hazudja hogy igen, de a beszologatasokat kerd ki magadnak, bunkosag.
2020. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom soha nem kommunikáltatok és terveztetek mint az értelmes emberek. Nem beszéltetek a gyerekvállalásról csak annyit, hogy jajj de édik a babucik. Megcsináltátok csórit oszt majd lesz valami... Aztán csodálkozol, hogy se téged se a gyereket nem akarja és undorodik a terhességtől. Nem értem hogy lehet ennyire felelőtlenül gyereket vállalni.
2020. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%

"Probald megertetni a ferjeddel hogy a tested azert valtozik mert ketten kozosen szerettetek volna ezt a gyereket es azt bizony ki kell hordani minden nyugevel es formai valtozasavalegyutt."


Ebben csak az a bibi, hogy a férj nem akarta a gyereket igazán. Így aztán lehet neki magyarázni ítéletnapig is, hogy mivel is jár a terhesség. Sosem fogja elfogadni az elé táruló látványt.

Szerintem itt inkább az van, hogy ebben a házasságban nincs(és valószínűleg nem is volt soha) valódi szeretet, szerelem a férj részéről a felesége felé. Az egész csak a külső vonzalomra épült nála, amibe 1o-20 kiló plusz még átmenetileg sem fér bele. Ebből gyerek nélkül sem lenne évtizedekig tartó házasság soha. A kérdező férje lássuk be, hogy azok közé a hímneműek közé tartozik, akik undorodnak a kövér(edő) nőktől. És ezt bizony nem is titkolja, csúfolódós ovis szinten hangot is ad neki.

Mivel a kérdező kommentjéből kiderül, hogy neki nem nagy probléma a válás sem, én meglépném a helyében. Ez csak rosszabb lesz a gyerek megszületése után és még pár év elteltével, amikor már a ráncosodás is elkezdődik majd. Ez az ember csak a külsőt szereti, a belső az teljesen érdektelen számára. A kérdezőnek ezt nem ártott volna felismerni mielőtt igent mondott neki. Lehet túl gyorsan házasodtak? 🤔

2020. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
92%
Készülj, hogy nemsokára egyedül maradsz a picivel. Ha együtt is maradtok a pároddal, akkor sem fog segíteni semmiben, ezt borítékolhatod. Én a helyedben már most hazamennék.
2020. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
85%
A férjed egy neveletlen 12 éves gyerek szintjén van. És nem hiszem, hogy egy felnőtt férfival különösebben beszélni kellene olyan dolgokról, hogy számítson rá, hogy a terhességtől megnő a hasad meg ilyenek. Ezt nyilván ő is tudta. Ritka nagy tahót sikerült kifognod.
2020. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
36%
Kamukérdés, de mi célból?
2020. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!