Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén milyen érzéseid...

Őszintén milyen érzéseid voltak mikor kiderült a kisbabád neme?

Figyelt kérdés

A legfontosabb persze az, hogy egészséges legyen.

Nem vagyok fanatikusan egyik nem párti sem, viszont valamiért mégis kislány korom óta az a kép él bennem, hogy az első gyermekem lány lesz. Semmi bajom a fiúkkal, viszont mégis tartok tőle, hogy amikor kiderül a pici neme és fiú, akkor furcsa érzés lesz, hiszen "nem erre számítottam".

Bocsánat, ha hülyeségnek tűnik ez az egész, de ha valak volt hasonló helyzetbne, szerintem érti, hogy mire gondolok.

Érdekelnének a ti tapasztalataitok ebben a témában:)



2020. júl. 15. 14:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én már a fogantatása előtt biztos voltam benne, hogy fiú lesz, éreztem. Egyébként mindegy lett volna a neme, valamiért csak azt éreztem, hogy fiú. Makd két egymást követő uh-n két különböző orvos lányt mondott. Csak azért voltam csalódott, mert nem tudtam hova tenni ezt az erős megérzést, hogy akkor miért volt. A következő uh előtt mégis mondtam a férjemnek, hogy pedig biztos hogy fiú, én tudom. Ott kiderült, hogy tényleg fiú. :)
2021. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Doki végig fiút mondott, fellegekben voltam, mert nagyon fiút akartam. Nekem mindig az volt az álmom, hogy egy fiú, aztán egy lány. Azt gondoltam, eléggé összezuhannék, ha kislány lenne, mert mit kezdek majd egy kislánnyal?

A szülőszobán derült ki, hogy mégis kislány. 2 percig tartott átállni, addig csak pislogtam, hogy dehát az hogy lehet, és néztem őt. Egyszer visszakérdeztem, hogy biztosan? De imádtam őt az első perctől, kislánynak, a csecsemőosztályra már nagyon vidáman vonszoltam fel magam, hogy a kislányom keresem, aztán 2-3 napig tartott, mire ráállt a szám is, hogy nem kisfiam, hanem kislányom. Engem nagyon meglepett, de nagyon gördülékenyen ment. El nem cserélném semmiért, cserfes, makacs és törtető, de bújós és mimóza is egyben. Most elvileg tényleg kisfiút várunk (prena teszt szerint :D), nagyon örülök neki, de már nem érzem, hogy annyira ez számítana. Ha a kisfiam megszerettem kislánynak, akkor őt is bárhogy szeretni fogom. Legyen egészséges.

2021. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Lánynak éreztem én is,és làny is lesz. Pont szerdán tudtam meg. Nagyon nagyon boldog voltam amikor megmondtàk.
2021. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi úgy voltunk vele, hogy egészséges legyen, az a lényeg. De titkon mindketten kislányról álmodoztunk. Mikor kiderült hogy kislányunk lesz, határtalanul boldogok voltunk. Valahogy én mindig lányos anyukának képzeltem el magam.
2021. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Örültem, én kicsit a fiú felé húztam, mert fiús lány voltam, és máig is sokkal jobban, könnyebben szót értek a férfiakkal, mint a nőkkel. Picit féltem tőle, mit kezdenék egy lánnyal, amikor én sem voltam soha olyan "igazi" lány... No de azóta a lassan 5 éves nagyfiú mellett van egy 8 hónapos kislányom is, és nem is imádhatnám jobban. 🥰
2021. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mindketten kislányt akartunk, és kislány is lett. Nagyon örültünk neki :).
2021. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!