Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik direkt nem kérdezték meg a baba nemét és szüléskor derült ki?

Figyelt kérdés
Ezt szeretném majd én is csinálni, nem első baba lenne, minden cuccom van, fiú is, lány is.. De nem tudom kibírnám-e :D Vannak itt olyanok akik nem akarták tudni a baba nemét, esetleg családnak nem mondták el szülésig? Tapasztalatok érdekelnek, miben volt így más a terhesség?
2020. aug. 11. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Mi a második babánál nem szerettük volna tudni, meglepetésnek akartuk. Nekem nagyon figyelmes volt a szonográfus, mindig megkérdezte az elején, hogy szeretnénk e tudni, és szólt ha ne nézzek oda, mert látszik a lényeg. Nagyon örültem, hogy csak szülésnél derült ki. Végig az volt bennem, hogy fiú, és tényleg kisfiú lett.

Amikor megszületett láttam egy pillanatra de az agyam nem fogta fel (31 órát vajúdtam) és hatalmasra tágult szemekkel kérdezgettem, hogy fiú, úgy láttam fiú (ekkor már a kezembe volt). Aztán hagyták hogy a férjem nézze meg, és mondta, hogy nagyon is fiú.

Nekem egy hatalmas élmény volt. :)

2020. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, ilyet szeretnek en is erre gondoltam :) csalad nem akadekoskodott h kerdezzetek mar meg mi a neme.
2020. aug. 12. 13:57
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy nekem ilyen hullám völgy volt. Valamikor majd meghalt annyira szerettem volna tudni a nemét, máskor meg eszembe se jutott hogy nem tudom hogy fiú vagy kislány.


#11-es :)

2020. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16%

en ugyan tudni szerettem volna, de arra lennek kivancsi h aki ultrahangon 20-30het kozott latja az arcat, az nem szokta latni arcvonasokbol h fiu v kislanyos arc? Szamomra mindharomnal annyira egyertelmu volt.

Igy viszont akkor el kellene takarni vegig a szemed h ne csak a futyit ne lasd, hanem az arcat sem. Ez a nehez szerintem.

2020. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az arc alapján még akkor sem egyértelmű, mikor már kijött. Kb egy éves korig csak a rózsaszín masni alapján lehet őket megkülönböztetni.
2020. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!