Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt elektromos...

Lina9654257 kérdése:

Terhesség alatt elektromos cigaretta. Lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok. 17 hetes kismami vagyok. Elektromos cigarettát használok amibe nem rakok nikotint, sajnos a megszokás hiányzott a sok évi cigizés után. Ez káros?
2020. aug. 13. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Èn úgy tudom, az e-cigi nagyon kàros, több helyen be is tiltottàk, nem?

Én nagy dohányos vagyok, de terhesség alatt nem cigizek ( most vagyok 36 hetes a 2. babàmmal). Nem hazudok, amikor lehet újra fogok cigizni, mert hiànyzik, de most a baba fontosabb.

2020. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%

Akar kérdése. Te döntesz, hogy a kisbabád fontosabb, vagy egy hülye szokás amivel ártasz neki. Én is dohányoztam, nem is keveset.

Már 4.éve hogy nem gyújtottam rá, mai napig van hogy rám tör az érzés, hogy " de rágyújtanék" egész egyszerűen nem gyújtok rá és kész. Döntés kérdése az egész

2020. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Sosem szívnám, nem még terhesen. Szerintem undorító ha egy kismama pöfékel. Nekem a dietetikusom még az eritritre, édesítőszerekre is azt mondta, hogy rendszeresen inkább ne fogyasszam terhesen. Inkább rakjak minimális cukrot a kávémba vagy ha kibirom, igyam meg feketén. Igy is teszek.
2020. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Na én pont ettől tartottam, hogy nekem is nehezen menne a leszokás (elég nagy dohányos voltam). Pont ezért még a fogamzásgátló abbahagyása előtt letettem a cigit, hogy mire megfogan a kicsikénk, addigra ne legyen semmi káros szenvedélyem. A baba még egyelőre nincs úton, de még csak ez a 2. hónap, hogy nem védekezünk.


Szerintem még mindig jobb opció, hogy az elektromos nikotin menteset szívod, mintha rendesen rágyújtanál. Azért próbálj meg minél kevesebbet szívni belőle szerintem.


Boldog babavárást neked :)

2020. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!