Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 4 negatív...

CitadElla kérdése:

Lehetséges hogy 4 negatív terhességi teszt után mégis babát várok? Május 27-én mensiztem utoljára, július 1-én ismét megjött de kevesebb és másabb színű volt mint szokott.

Figyelt kérdés
Barátommal voltunk együtt amig mensiztem, de azóta nem jött meg, 1 hete késik.Ha májusban estem volna teherbe már 10 hetes lennék, ha júliusban akkor pedig 5. A tüneteim megvannak, mellfeszülés, hányinger, émelygés. Lehet hogy ezeket csak beképzelem magamnak?Adjatok tanácsot légyszíves!
2010. aug. 4. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megjött, és negatívak a tesztek is, akkor nem vagy terhes. Kevesebb, másabb akár az időjárástól, vagy a stressztől is lehet. Szerintem kizárt a baba.
2010. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek alapján szerintem is kizárt a baba...de ha biztosra szeretnél menni akkor keress fel egy nőgyógyászt
2010. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél, egy 5 vagy 10 hetes terhességet már minden terhesteszt kimutat.Mellfeszülésed lehet attól is, hogy mensi előtt állsz, vagy lehet egyszerűen csak hormonális hatás.Hányingered, émelygésed meg kb. 100 dologtól lehet.Szerintem csak beképzeled magadnak a tüneteket.Ha negatívak a tesztek, és meg is jött, nincs min gondolkodni.De ha attól megnyugszol, tényleg menj orvoshoz, vagy csinálj még egy tesztet.
2010. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ma reggel megjött, úgy ahogyan szokott. Mindenesetre ez jó lecke volt...
2010. aug. 6. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!