Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy élte meg a császármets...

Ki hogy élte meg a császármetszést, és az azt követő napokat? Mi volt ami nehézkesebben ment?

Figyelt kérdés

Lassan nekem is eljön az idő, és kíváncsi vagyok, mi mennyire fáj, mire számíthatok. Ne érjen megleletésként, ha nagyon fájna.

Illetve ki mikor kapta meg a babát állandóra. Úgy hallottam, a mi kórházunkban csak a 3.-ik nap kapja meg az anyuka a babát egész napra, addig csak szopizni hozzák. Ez lehetséges? Nem tudom, jó e lehet az infó. És 5 nap a minimum amit a kórházban kell tölteni császármetszésnél, ez viszont biztos.



2020. aug. 16. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát sztem ez is mindenhol más. Nálunk pl az első nagydologig semmit csak szőlőcukrot. Utána meg bármit.

Én azt mondom kérdezz rá mi a protokoll ezekben a dolgokban. Meg töltsd le a császárvonal appot. Segít a felkészülésben

2020. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálunk első nap háztartási keksz és üres leves, másnap bármit.
2020. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nem jár a kórházban diétás menü? Nálunk mindig megkérdeznek mindenkit allergiás-e valamire, és ők úgy kapnak enni.
2020. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk mindent lehetett már első nap is.
2020. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De, jár, de egyenlő a semmivel sajnos :/
2020. aug. 17. 12:03
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Én két éve császárral, most pedig normál úton szültem egy hete. Személyes véleményem, hogy százszor inkább a természetes szülés, mint a császár, hiába az előbbi sokkal jobban fáj, császárral szülni "könnyebb", viszont ott a felepules sokkal rosszabb, hosszabb. Nekem a sebem is szetnyílt, most pedig egy hete szültem normál úton, de már jövök megyek.
2020. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!