Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandósvitamin jött be?

Ignis Subdialis kérdése:

Melyik várandósvitamin jött be?

Figyelt kérdés

Ha többel is jó tapasztalatod volt vagy nem soroltam fel, amit szedtél, kérlek fejtsd ki hozzászólásban. Köszönöm.

(Egy másik kérdésem arról szól, hogy melyiktől voltál rosszul.)



2020. szept. 13. 21:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
NaruroBest-et szedek. Barátnőm a femibiont szedte.
2023. jan. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent erdemes nezni.. adalekanyagok, vitamin osszetetel..

Igazából szerintem egyik sem tökéletes. A Gal-ba tudtam legkevesbe belekotni, de azt sem szedtem naponta, mert az A-vitamin indokolatlanup sok benne. Viszont folatot tartalmaz nem folsavat ami egy nagyon fontos dolog.

2023. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem. Sokan mondják hogy émelyegnek meg hànynak tőle. Szerintem sokan nem olvassák el a tájékoztatóját, mivel benne van az, hogy lefekvés előtt kell bevenni pont emiatt, nem pedig reggel. :)
2023. júl. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam összefüggést a vitamin és a hányinger között. Az első és harmadik terhességemet végighánytam. A másodiknál semmi nem volt, még émelygés sem. Az elsőnél Elevitet szedtem. A második ál előszőr Elevit, majd Pharmaron matruelle-t. A harmadiknál Elevit, Femibion és még sok mást kipróbáltam, de nem változott a rosszullét. Ez alapján nem tudom, mi vált be.
2023. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

A B-vitamincsalád kegyetlen rosszullétet tud okozni nálam éhgyomorra. Konkrétan nem tudom, hogy valamelyik külön okozza vagy együtt, mert mindig olyan terméket szedtem, amiben többféle volt. A terhesvitaminokban is több van.

#42 A-vitamin a GAL-ban azért van több szerintem, mert D-vitaminból is több van benne, mint az átlagos terhesvitaminokban. Pontosabban a GAL-ban van elég, a többiben meg túl kevés. És a D feldolgozásához kell a többlet A, szóval annyira nem indokolatlan azért.

2023. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!