Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandósvitamin jött be?

Ignis Subdialis kérdése:

Melyik várandósvitamin jött be?

Figyelt kérdés

Ha többel is jó tapasztalatod volt vagy nem soroltam fel, amit szedtél, kérlek fejtsd ki hozzászólásban. Köszönöm.

(Egy másik kérdésem arról szól, hogy melyiktől voltál rosszul.)



2020. szept. 13. 21:58
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
#20 Bocsi, " lett volna-e ilyesmi" 😄 de lehet úgyis érthető
2020. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél Femibiont, a másodiknál dm-es A-Z Mama vitamint. Az első 12 hétben mindkettőnél rosszul voltam, szednem kellett progeszteront de amint elhagyhattam, minden rendben volt.
2020. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Trimestert tudtam csak szedni abból van csak jód nélküli
2020. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gravida vált be, pedig próbáltam mást is. :) Ezt is ki kell tapasztalni, kinek mi jön be. Csak ugye ez drága játék és szorít általában az idő. Azért írom, hogy általában mert nekem endometriozisom van amire terhesvitamint szedek, hogy a kimerült ásványi és vitamin raktáraim vissza töltődjenek. Szóval nem tudom, melyik okoz hányingert vagy sem mert nekem egyik se okozott, de felszívódás és tartalmat nézve a gravida vált be nekem. :)
2020. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Femibion nyert?

Persze mindenkinek más, de többségében Femibionra szavaztak az anyukák.

2021. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Èn Femibiont szedek. Szedtem màr a tervezèskor is, utàna hamar össze jött a baba, 17 hetes elmùltam, nekem nincs panaszom rà, a vasam is jò söt, a felsö határon van. Szedek mellè 2x1 magnerotot a 7.hèt òta mert görcsöltem ès szedek még 1000mg c-vitamint is. Jól èrzem magam, remèlem a kisfiam is odabent! :)
2021. jan. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Gravidával kezdtem, de én minden alkalommal rosszul voltam tőle, ezért femibionra váltottam. Egészséges babám született, teljesen átlagos méretekkel. Ha majd érkezik a következő baba, akkor is femibiont fogok szedni.
2021. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek népszerű, de leírom hátha valaki olvassa és tudok segíteni. Én évek óta szedek vitaminokat. Egészségesen táplálkozom. Amikor terhes lettem megkerestem az összes terhesvitamin összetevőjét, hogy választani tudjak. És le voltam döbbenve, hogy ezért ennyi pénzt képesek elkérni. Hát az eddig szedett vitaminomnak töredékét tartalmazza. Pont terhesen kezdjek el egy ilyet szedni? Szóval elkezdtem utánaolvasni, hogy terhesség alatt melyik vitaminból, ásványi anyagból, nyomelemből mennyi kell. Nézzétek meg az összetevőket, a sok reklám miatt olyan drágák, nem azért mert olyan jók.
2021. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gal babaváró vitamint szedtem/szedek. Tökéletesen bevalt. Azért nem mindegy megnezni hogy honnan származnak, milyen forrásból azok a vitaminok! És persze milyen arányban! Én biztosan nem valtanek másra
2021. márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Tia Sara ***** válasza:
100%

Nálunk Szerbiában is kapható a Femibion, Gravida, stb, viszont nőgyógyászom azt javasolta, hogy azok közül egyiket se szedjem, mert sokat fogok hányni tőle, illetve felszaladnak a kilók. Nem tudom Magyarországon kapható-e az Ogestan nevű vitamin...

Számomra tökéletes. Most vagyok az ötödik hónapban és soha nem volt hányingerem, éhes sem vagyok tőle. Persze minden terhesség más, lehet, hogy nekem csak szerencsém van, de ha módotokban áll, próbáljátok ki, tényleg nagyon jó. :)

2021. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!