Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandósvitamin jött be?

Ignis Subdialis kérdése:

Melyik várandósvitamin jött be?

Figyelt kérdés

Ha többel is jó tapasztalatod volt vagy nem soroltam fel, amit szedtél, kérlek fejtsd ki hozzászólásban. Köszönöm.

(Egy másik kérdésem arról szól, hogy melyiktől voltál rosszul.)



2020. szept. 13. 21:58
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
95%
Én Elevitet szedtem, mert ahogy átnéztem az összehasonlító táblázatokat, abban volt meg minden, ami nekem kellett, így nem is szednem mellé semmi mást. Nálam nem jött elő különösebb hányinger és a tabletta mérete sem okozott gondot. A többiről nem nagyon tudok nyilatkozni.
2020. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
93%
2020. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
93%

Femibiont szedtem vegig, en is vashiányos voltam, s szedtem melle a háziorvos által felirt vasat.

Már 9 hónapja szoptatok, s a szoptatós vitamint is szedem es mellé mostmar vény nélküli vasat. Így nekem tökéletes!


Illetve terhesség alatt szedtem magnerotot is mikor gorcsolgettem .

Magneziumot 6.héttől 13.hétig.

13.héttől magnerotot kb.30.hetig.

Általában egyet naponta, de volt 1-2 hét mikor sokszor volt összehúzódásom a 25.hét körül, akkor napi 2-3at vettem be.

2020. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Femibiont szedtem az elsőnél, én is vashiányos voltam, pótolni kellett vassal a szoptatási idő végéig. Most a dm-eset szedem, nagyon hasonlók az összetevők, árban viszont töredéke a Femibionnak.
2020. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Trimesztert szedtem, nem volt vele problémám.
2020. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim válasza:
100%
Nekem GAl + babaváró, nagyon szeretem!
2020. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is GaL. Csakis.
2020. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Az első hetekben Jutavitet írt fel az orvos,abból szedtem.Elvesztettem a táskám így másikat kellett vegyek, és leggyorsabb megoldásképp a drogériát választottam. Dm, Mivolis.

Jobban bejött, a baba is makk egészséges volt végig, én is jó formában voltam. :)

2020. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
A gál bababavarot szedem bar meg nem sikerült teherbe esnem, de ugye ezt lehet végig szedni a terhesség alatt..Én reggel rosszul vagyok tőle, viszont ha ebéd után szedem be akkor nem..valamiért reggel nekem rosszullétet hányingert,szédülést okoz..erdekes mert mások is tapasztalhat hasonlót és nekik is jobb délután szedni, pedig a gyártó inkább reggel mont délután ajánlja. Előtte a femibiont szedtem, attól semmi bajom nem volt, de különösebben a hatását se éreztem...
2020. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
87%

Femibiont szedtem, de akkor a nőgyógyászom csak a 15. hétig ajánlotta azt. Aztán vashiányom lett, vészes hányásom, majd a 33. héten kórházba kerültem, mert elkezdett kinyílni a méhszáj. Nem tudom, hogy ha tovább szedem azt, akkor lett e volna ilyesmi...

Tervezzük a második babát, aki még igencsak nem akar jönni. A mostani doki szintén azt ajánlja és az inofolicot.

2020. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!