Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandósvitamin jött be?

Ignis Subdialis kérdése:

Melyik várandósvitamin jött be?

Figyelt kérdés

Ha többel is jó tapasztalatod volt vagy nem soroltam fel, amit szedtél, kérlek fejtsd ki hozzászólásban. Köszönöm.

(Egy másik kérdésem arról szól, hogy melyiktől voltál rosszul.)



2020. szept. 13. 21:58
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig külön szedtem minden vitamint, de olyan adagokban, ami szerintem a legtöbb embernek ijesztő lenne. Most az egyszerűség kedvéért (meg mert már amúgy is szépen feltöltődtem ezekkel a vitaminokkal) a GAL babaváró+, meg még további magnézium, jód, krill olaj kapszula. Elégedett vagyok vele, szerintem terhesség után is maradok ennél az összeállításnál. Elveim szerint, egyedül olyan vitamint nem vennék, aminek láttam a reklámját a tévében :D
2021. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó! A Gal babaváró pluszhoz minek szedsz pluszban krill olajat? Hisz tele van omegaval a Gal!!
2021. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Tia Sara ***** válasza:
66%

Nem tudom, hogy Magyarországon elérhető - e az Ogestan nevű vitamin, mivel Szerbiában élek, de azt valóban tiszta szívemből tudom ajánlani.

Amint megtudtam, hogy terhes vagyok, annak már 36 hete, csak azt szedem.

Soha egy rosszullét, soha nem hánytam, egyetlen dekát sem híztam, a terhesség tökéletes, a magzattal is minden rendben.

Unokahúgom Gravidát szedett, na ő teljesen kész volt.

Folyamatosan hányt, minden létező negatív dolog megjelent nála.

2021. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Tetesept Femi Baby
2021. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál Gravidát szedtem végig. A következő terhességemnél pont aznap ment el a baba, mikor bevettem az első szemet belőle. 1000% hogy nem az okozta, de ez annyira belém égett, hogy a másik két lányomnál már mást szedtem. A középsőnél Czeizel-t, a harmadiknál a védőnő adott Ladeevit-et, azt szedtem.
2022. jan. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

- Hipp Natal

- 2.kal csak folatot es B12-ot szedtem

2022. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Biotech prenatal
2022. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szedtem.
2022. márc. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Lenkei dokinak a vitaminjai.
2022. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Femibion egyik nap, 1 nap szünet, vas+folsav, szintén szünet. Ez ment par honapig, de a vege fele mar nem szedtem. Nem igazan birta a gyomrom a vitamimokat soha. A gyerek tokelrtesen egeszseges lett.
2022. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!