Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártottam a babámnak?

Ártottam a babámnak?

Figyelt kérdés
15.hetes vagyok, terhességem eleje óta nem alszom, maximum napi 3-4 órát. Ma nem bírtam tovább és bevettem egy fél sanvalt (altató) aludtam 2 órát, de azóta lelkifurdalásom van, hogy vajon mennyit ártottam ezzel a kicsinek.

2020. szept. 14. 15:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Az biztos ,hogy nem használ!
2020. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
12%
Ne foss, az semmi!
2020. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A "biztos hogy nem használ " választ adó mit szeretett volna ezzel..?

Nem használ a tört krumpli se...vagy most arra céloztál, hogy ártott..? Akkor picit konkrétabban már..

A többieknek köszi.

2020. szept. 14. 16:45
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nemy de legközelebb citromfű teát igyál. Ne erőset, gyengét. Úgy emlékszem azt lehet inni, mert az első terhességnél ittam is.
2020. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már próbáltam:-/ nekem is ez a 3.terhességem, és eddig nem volt ilyen, illetve ha nagy ritkán álmatlanság gyötört orbáncfű teát ittam vagy citromfüvet. Most egyik sem használt. Illetve ami nekem még jó az a melatonin de állítólag most azt sem szabad.
2020. szept. 14. 20:05
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Konkrétan,hogy a szervezetnek van egy kiválasztási képessége ami függ az adott napi állapotodtól és a baba állapotától. Ha ezt túlléped akkor árt.

Ez a kemikália ezt a képességet próbára teszi, de vajon mekkora az adott napi képességetek?

Ezért írtam, hogy nem használ. Lehet ,hogy árt!

2020. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Egyébként, én nem ismerem a gyógyszert, de ha az van a tájékoztatóban, hogy terhesen nem lehet, akkor nyilván nem tett jót. Miért kell ilyet csinálni, utána meg rágni magad meg hepciáskodni azzal, aki netán meg is mondja, hogy hát nem volt okos döntés?
2020. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Minden kemikália ártalmas!

Csak az életmentőt szabad alkalmazni!

Mindig a megelőzés a hasznos.

Fegyelmezett egészséges életmód!

2020. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Talán azért kell,kedves okoskodò mert van a "kisebbik rossz " elve. Nyilván,ha idegbeteg vagyok az álmatlanságtòl 15 hétig akkor a kisebbik rossz 2,5 mg altató. Mondjuk Czeizel azt mondta 8000 gyógyszerből összesen 44 ártalmas, ez meg nincs közte, de te aztán nyilván okosabb vagy Európa egyik legjobb genetikusánál.
2020. szept. 16. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!