Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem ârtottam a babâmnak?

Ugye nem ârtottam a babâmnak?

Figyelt kérdés
Fodrasznal voltam,amoniamentes festékkel festettünk hajat.Meg elég sokféle szag keveredett(szőkìtő pl). Sok helyen olvastam hogy nem àrt csak olyan aggodos vagyok...19 hetes vagyok( ugy tudom csak első trimeszterben tiltjàk)!
2014. márc. 7. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2014. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi Baja, ne aggódj!
2014. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem tiltják. Ezek már nem olyan festékek mint régen voltak.
2014. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ammóniamentes festék álltólag nem káros. nyugi. :-) és a belélegzett szagokat is szűri a szervezeted.
2014. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lcs ***** válasza:
mindkét terhességem alatt havonta jártam hajat festetni, és mindkét gyerekem teljesen okés :) szerintem túl van lihegve kicsit ez a hajfestős téma. ezzel nem téged akarlak bántani, csak úgy mondom ;)
2014. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem festettem akkor, mert én is parás vagyok :)

De ha belegondolsz a bemondók vagy egyéb hírességek, celebek is festetik a hajukat terhesen is, egyiket sem látni nagy lenövéssel. Szóval ne aggódj, ha gond lenne, tuti nem festenék terhesen ennyien. Nekem pár tincs volt bemellírozva így nem érdekelt, hogy lenő, legalább pihen a hajam :)

A szag meg olyan, hogy nem egész nap szívod, hanem volt néhány perc amíg tartott, ennyi káros anyag van a levegőbe is pl belvárosba.

2014. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!