Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártottam a babámnak?

Ártottam a babámnak?

Figyelt kérdés
15.hetes vagyok, terhességem eleje óta nem alszom, maximum napi 3-4 órát. Ma nem bírtam tovább és bevettem egy fél sanvalt (altató) aludtam 2 órát, de azóta lelkifurdalásom van, hogy vajon mennyit ártottam ezzel a kicsinek.

2020. szept. 14. 15:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Állítsd már le magad! Akkor minek kérdezel? Senki sem mondta, hogy okosabb, de bazeg, elég nyomorék kifogás a "kisebbik rossz". Itt hiába keresel önigazolást. Így döntöttél, vállald! Mit kell itt sírni utána, ha mindenkit leosztasz, aki nem azt írja, hogy szedjed nyugodtan a nem ajánlott gyógyszert?
2020. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Belegázoltam a nyomorék kis önérzetedbe te hulladék😂😂😂
2020. szept. 16. 09:27
 13/29 anonim ***** válasza:
Szerintem én a tiédbe, amilyen stílust megengedsz. Szánalmas vagy. A gyerekeddel is így fogsz beszélni, ha nem az lesz, amit te akarsz? A hulladék meg te vagy, meg az, aki ilyennek nevelt.
2020. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Muhaha😂😂 már személyeskedünk is,te valami bolti eladó vagy, vagy alulfizetett kis közférás 😂 lássuk csak...a megalapozatlan laikus huszadrangù véleményecskéddel próbálsz embereket lelkiismeretfurdalásba hergelni,ha esetleg erre rávilágìtanak az fáj..mert hát nincs is semmid igaz..inkább bolti eladó..diplomád az nincs (esetleg kommunikáció vagy valami könyvtár-lomtár szak) Világ életedben semmiben nem voltál jó, ezért pottyantottál egy két porontyot, majd a sovány kis tehetséged a nevelésükre fordítottad, 100 évig szoptattál és hordozó kendőztél..eltaláltam Drágasszágom😂😂

Ohh..katolikus fideszes..puszi

2020. szept. 17. 00:40
 15/29 anonim ***** válasza:

Ennyire alpári csak férfi lehet. A kérdező vagy férfi vagy egy félre sikerült gézagizi.

Az orvosok nagyon okosak ,csak, rocssildék által befolyásolt gyógyszer ipar támogató képzést kaptak.

Nem tehetnek róla,de a tudás amit kezükbe kaptak csak pillanatnyilag használ a betegnek,hosszú távon a gyógyszer iparnak!

Így hát furcsán szurkálódó kérdező, igen van amiben okosabb vagyok mint Ceizel úr.

Ha igazam vagy és férfi vagy(hisztis fajtából) akkor nem árt a babának a kemikália amit benyeltél.

2020. szept. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Úristen!

A személyeskedést ráadásul te kezdted, majd így nyilatkozol, hát. 😂

Neked fáj az, hogy valaki nem azt mondja, amit hallani akarsz. De a te szintedre nem kívánok leereszkedni. Hergeld csak a népet az undorító stílusoddal, vagy szedj olyan gyógyszert, amit nem szabad, mit bánom én. Ha nem vagy kamu, nem ez a szem gyógyszer lesz annak a gyereknek a legnagyobb baja.

2020. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Várjunk csak...nem én kezdtem "bazmegelni" ráadásul zg-vel...tudod ,sz' van benne.Szóval nyilván az én szüleim hulladékok a kedves "bazmegelő " meg jól nevelt úrilány..plusz én nem fikáztam kedves Bazmegelő anyjaapját pedig úgy látszik némi kivetnivalót hagyott maga után a nevelési elv ami mentén kedves Bazmegelőt egyengették.

De lányok lányok..hát nem kedvesen elbeszélgetünk..olyan jó így együtt..tulajdonképpen pontosan azt csináljátok amit én akarok..imádom..Írjatok még..már készül a tanulmány ..bár ellaposodott kicsit..és igen okosabb vagy,mint Czeizel bizonyos tekintetben..ja nem..te itt okoskodsz mert egyéb felvevő piacod nincs..a kutyát nem érdekli amit mondasz, kell az arctalan fórum, hogy végre lássanak benned némi ratio-t,tuti naprakész vagy a homeopátiás cuccokban és egyéb áltudományos baromságokban is 😂😂

2020. szept. 17. 10:42
 18/29 anonim ***** válasza:
Ahogy Márai Sándor is megírta ,bizonyos fajta ,provokatív embereket jobb elkerülni. Így inkább kerüllek téged én kilépek a te feszültséged kiszolgálásából.
2020. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

És megint azt teszed amit akarok..unom a szarságaitokat ezért fordított pszichológiát alkalmazok, felhivom rá a figyelmed "miattam írsz " erre a várt reakciót produkálod és egy felsőbbrendűnek hitt monológ után leköszönsz..

Olyan áttetsző..

Márai 😂😂 mekkora bullshit..

Legközelebb légyszi egy kis Coelhot ...jaaaa, vagy a kedvencem..idézz már a Kis Hercegből😂😂 azt a jól csak a szívével lát részt muhaha.

GézaGizi😂

2020. szept. 17. 10:58
 20/29 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez már csak provokáció, de hadd javítsalak ki. "bazeg" legalább olvasd el rendesen, amit leírok, ha már pont abba kötsz bele. És valóban, én említettem meg, hogy ha lehulladékozol így valakit, akkor magadat minősíted, meg azt, aki ilyennek nevelt. Tartom is a véleményemet. Nyilván jössz most majd valami hülyeséggel, hogy én vagyok valami alantas, te meg az atyaúristen, és a te intellektusod aztán a valami. De mivel engem is szórakoztat, hogy azt figyelem, meddig bírsz még süllyedni, ezért igazán várom, hogy mi következik. Ugrálj csak a ketrecedben, hadd lám! Egyébként tök ügyesen felépített kis provokáció ez, még hihető is az egész kérdés, és szépen kivártad a lecsesző választ, mert tudtad, hogy úgyis jön majd, és ugrottál is. Most muti, meddig éri meg elmenni, hogy veled foglalkozzon valaki, akit boxzsáknak használhatsz, muti!
2020. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!