Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hìzok extrém módon??!

Miért hìzok extrém módon??!

Figyelt kérdés

19.hétben vagyok, eddig 6 kilót hìztam (emiatt annyira nem aggòdtam, mert közvetlen a teherbe esés előtt leadtam 7 hét alatt 8 kg-t stressz miatt, tehát szerintem ez csak a jojo volt) viszont aztán egyetlen hét alatt még 4 jött fel, tegnap szinte egész nap nem ettem (egy alma egy tányér gyümölcs leves) és mára ismét 30 dkg plusz. Ha ez így megy begurulok a kórházba.

Tudja valaki miért történik ez? Van egészséges és tartható diéta ilyenkor??



#terhesség #Extrém hízás
2020. okt. 11. 06:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy het alatt biztos a negy kg? Az meg egy honapra is sok. A vizesedeshez meg koran van. Beszelj egy korhazi dietetikussal. Terhespathologian mindig van egy.
2020. okt. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen biztos, minden pénteken mérem magam, hétfordulòn, ma csak azért mérlegeltem mert idegesít ez a hízás.
2020. okt. 11. 06:56
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a 4 kg csak vízfisszatartás lesz.
2020. okt. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Naponta ne méregesd magad, mert semmi értelme, hetente kellene mérni. Néha 1-2 kg simán attól van, hogy nem voltál wc-n, ilyesmi. Babával a hasadban pedig eléggé felelőtlen dolog fogyókúrázni
2020. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg ilyen tipus vagy. En mind 2 gyerekkel sokat híztam pedig nem zabáltam. Le is adtam néhany hónap alatt. Étkezz kiegyensúlyozottan a mérleggel meg ne foglalkozz
2020. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Terhesvitamintól nem lehet? Én gyanítom, hogy nálam ez volt az ok, pedig nem ettem többet mint a terhességem előtt és így is sokat híztam. Már csak 4 kiló plusz van rajtam szerencsére.
2020. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megugrott a súlyom és terhességi cukorbetegség állt a hátterében. Ha te nem is vagy az, a ch diétát nyugodtan tarthatod. 3570 g-os babám született, pedig én majd megvesztem az éhségtől.
2020. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szedek terhesvitamint, meg az elején kellett hormonpòtlòt is. A diéta csak azért jutott eszembe mert sógornőmnek is kellett a túlsúlya miatt.
2020. okt. 11. 08:24
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is extrém sokat híztam. Volt, hogy egy hónap alatt 7 kilót. 😱 Pedig nem ettem kettő helyett. A végén 25 kg plusz volt rajtam. A kórházból már csak 10 kiló plusszal jöttem ki. Nagyon vizesedtem...
2020. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedem, hogy nálam is ez van. Köszönöm
2020. okt. 11. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!