Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legviccesebb indok,...

Mi volt a legviccesebb indok, ami miatt eddig sírva fakadtál a terhességed során?

Figyelt kérdés

Vidám tapasztalatok érdekelnek, hogy feldobjuk egymást. :)


Én pl múlt héten sírógörcsöt kaptam, mert a férjem hozott a boltból sajtos kiflit, miután kértem, hogy hozzon sajtos kiflit. Fél óráig sírtam, hogy olyan csodálatos, hogy nem felejtette el (ő természetesen kiröhögött). Bármilyen vicces sztori érdekel. :)


2020. okt. 11. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Engem szerencsére ezek a nagy sírógörcsök elkerültek.

Egyszer azért fakadtam sírva, mert vasárnap este 11kor almát akartam volna enni, de nem volt itthon, egyszer azért mert nem volt kakaóscsiga a boltban, de rendszeres bőgtem egy ázott kismacskás reklámon.

2020. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
A pápaavatás néhány éve :D (egyáltalán nem vagyok vallásos, véletlenül került elém a műsor is, ahogy vonul a pápa a tömegben), de ott zokogtam, hogy milyen szép a ceremónia. No comment :D
2020. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy GDM es terhes vagyok, s folyton akkor kapcsoltam be a kib.. TV-t, amikor a kinder pinguit, maxi kinget vagy valami kinder csokit reklamoztak, amik a kedvenceim. Mar a sokadik utan elsirtam magam es karomkodtam is egyet :D
2020. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Én a dzsungel könyvén bőgtem el magam, hogy milyen sokan akarnak segíteni Mauglin, pedig többen nem is ismerik. Még nem akartuk hivatalossá tenni, ezért a kamrába bújtam el a családom elől. Amikor a férjem utánam jött, a röhögéstől kezdett könnyezni 😅
2020. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Én tegnap este azért fakadtam sírva, mert a férjem megkérdezte, hogy mit segítsen a vacsiba.
2020. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem dolgozhattam a terhesség alatt, sokszor voltam egyedül otthon, férjem dolgozott szinte egész nap. Sokszor annyira hiányzott, hogy amikor hazaért, átöleltem az ajtóban és sírtam a vállán, mennyire jó, hogy ő van nekem :D
2020. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Még nem tudtuk, hogy terhes vagyok, még nem is késett.

Egy órát bőgtem, mert nem hallottam, hogy a férjem elköszönt, mielőtt letette a telefont. Aztán bőgtem egy sort egy rajzfilmen. A férjem egyből megjegyezte, hogy bohóc bújt a fiókba.

2020. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Főleg zenéken sírtam. Pl a sajtból van a hold című számon, amikor az a rész van, hogy sír a sok éhes kutya gyerek. Úgy sajnáltam szegény éhes kiskutyák át, hogy percekig sírtam...
2020. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
38 hetesen elsírtam magam, mikor láttam hogy kimostam egy zsebkendőt a ruhákkal és az összes fekete ruha tiszta szösz lett + az egész nappali aztán megpróbáltam összesöpörni de csak szálltak a szöszök erre olyan ideges lettem hogy földhöz vágtam a seprűt és ott hagytam. Férjem hozzám se mert szólni csak röhögött majd felporszívózott helyettem :D utólag vicces bár akkor elég bosszantó volt mikor lehajolni alig bírtam. Ja meg általánosságban mikor "minden lefele esik" szindrómám van nagy pocakkal és le kell hajoldoznom :D
2020. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél kb mindenem 🤦‍♀️

Másodiknál még mindig sokat és bármin.

Harmadiknál most!, még mindig akármin, ma pl az Előre mesét néztük sokadjára. 🤦‍♀️

2020. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!