Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség-Diéta...

Terhességi cukorbetegség-Diéta mellett is hízás.Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kiderült,hogy terhességi cukros vagyok. A terhelésem 7.9 lett. Most diétázom,vércukor mérőt jövőhéten kapok,amivel méregetnem kell majd.

180 grammos szénhidrátot tartom,amit ajánlottak.Mellette sétálok napi szinten és járok heti 2x kismama tornára ( 20-30perc),mikor hogy bírom. Finomított szénhidrátot kerülöm,korábban sokat ettem,édességet is. Az nagyon hiányzik. Ritkán 2-3 kockát megeszek ebéd után.Cukros üdítőt nem iszok,ha nagyon megkívánom,akkor cukormenteset iszok.Édesítőt használok mindenhez (dia wellnes negyed annyit).gyümölcsöt nem eszek,csak zöldséget.

Nem tudom fontos-e,de mindezek mellett IR-em volt korábban is, Hashimoto alulmükődéssel. Jelenleg jó az értékem.Járok endokrinológiai gondozásra.

A diétát 2 hete kezdtem csak,lehet azért sincs még "eredmény"? 1,5 hét alatt híztam még is 2 kilót. Kalória bevitelem kevesebb,mint diéta előtt volt jóval. Nagyon elszomorít...úgy ennék normálisan más kajákat is,de kontrollálom magam.

Volt ,aki hízott még diéta mellett? :(

25 hkm


2020. okt. 12. 08:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8-as ott a pont 😊 néha már hajmeresztő ami a csopiban megy, amivel nincs is gond, de a férjem már kezd kiakadni, hogy beszippantanak engem is. És ezzel nem azt mondja, hogy amit ott követnek ennyire szigorúan az rossz, csak minden ember más máshogy reagál bizonyos kajákra stb
2020. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!