Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet vagy nem? Kicsit...

Lehet vagy nem? Kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

8hetes terhes vagyok,de a kerületemben sztks doki nem vállalja a terhesgondozásomat,csak ha fizetek a vizsgálatokért,meg ha nála szülök,így megvizsgált de semmire nem figyelt.

Barna folyással/vérrel már nem is tudom minek mondjam,mentem el hozzá,a picivel minden rendben,problémát nem látott sehol,írt del nekem utrogestant de csak annyit mondott hogy 3x1et kell,azóta nem voltam nála,de a barnázás nem múlt el azóta se,szedem a bogyókat.

Gondoltam visszamegyek a dokihoz,de nem akarom hogy ismét ennyivel elküldjenek,így keresnem kell gyorsban egy másik dokit aki foglalkozik velem,találtam is de csak 2 hét múlva tud fogadni.

A másik doki felírja nekem a bogyót de ennyi.

Szerintetek lehet e-mellett néha néha azért együtt lenni párommal,vagy inkább ne?

Nem létfontosság csak kérdés.

Az ügyeleten is azt mondták,lehet eltart a 12.hétig,de ha nagyon aggódom menjek be a sürgősségire de várnom kell,vagy menjek a dokimhoz(ami nincsen még biztosan)



2020. okt. 13. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
❤️❤️❤️
2021. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!