Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a magnosolvtol lehet?

Ez a magnosolvtol lehet?

Figyelt kérdés
Haskemenyedesre irta fel a dokim, amin segitett is, de mostanaban minden nap 2x is hig szekletet produkalok, van, hogy hasmenes szeruen tor ram, igy ha valahova megyek nem merem meginni. Szedek Maltofert is, vashianyra, attol meg szorulasom volt... Meddig szedjem?35 hetes vagyok, probalok sokat pihenni mar...
2020. okt. 16. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Engem is meghajtott nagyon. Hallottam ahogy morognak a beleim. Nem sokáig szedtem..
2020. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is érzékenyen reagáltam, van akinek jó, van akinek nem. Én áttértem magnerotra, azóta nincsenek ilyen problémáim. Ajánlom hogy próbálj meg másik magnéziumot, ha a dokid még azt mondja szedd. Én a 37. hétben még szedek napi 2 szemet.
2020. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam borzalmas savat csinált. A magnéziumot egyébként is 36. hétig ajánlják. Szedj addig vmi mást (magnézium-citrát vagy magnézium b6)
2020. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress más magnéziumot. Én is magnerotra váltottam+szedtem a maltofert és krauterblut szirupot. Kiegyenlítették egymást (hashajtó-hasfogó)😁
2020. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, van itthon magnerot is, ferjem szedi vadli gorcsok miatt, akkor atterek arra inkabb, mert ez igy eleg veszelyes jatek, plane hogy neha ugy ramjon, hogy azonnal rohanmi kell... :) koszonom szepen
2020. okt. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!