Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor foganhatott a babam?

Mikor foganhatott a babam?

Figyelt kérdés
Március elsejen voltunk együtt ketszer megszakitas nelkül március 4én voltunk együtt megszakitas nelkül úgyszintén, és legközelebb március 17én 5x megszakitással. Március 30án csinaltam Clear Blue tesztet és 3+ mutatott április 2án voltam dokinál azt mondta elvileg 5 hetes terhes vagyok 12x6mm az uterusban a petezsak benne 3mm szikhólyag eletjelenség még nem latható j.ov.24x13mm b.ov 40x23mm benne egy 21 mm sárgatest. Legközelebb aprilis 14én voltam dokinal ott mar volt szivhang is 6+4 hetesnek mondott akkor mikor foganhatott?
2020. okt. 17. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Március 17.
2020. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A 17-e körüli időpont lesz

Az 1-je és 4-e nagyon korai


Mikor volt az utolsó menstruációd első napja?

2020. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még együtt voltunk 14én megszakitassal .. február 13án volt az első mensim elso napja 7 napig tartott de nagyon rendszertelen a menstruaciom mindig is az volt es a ciklusom nem tudom.. viszont nem tudom hogy kell ezeket kiszamolni 8 szulesi idopontom van és azt mondta adoki hogy 2 hettel kesöbb fogant csak nem ertem hogy ma 33het 1 napos vagyok ezert erdekelt hogy melyik idopontba foganhatott egyaltalan aktus utan egybol megfogan ? Vagy par nap mulva es utanna agyazodik be ? Elsö babas vagyok és nem tudom ezeket a mensi szerint november 18 lenne a szules utanna aztmondtak november 19 21 30 es december 1 2 4 6
2020. okt. 17. 15:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért korai a 4e?
2020. okt. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!