Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti rosszullétre...

Terhesség alatti rosszullétre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Majdnem 7 hetes terhes vagyok, a rosszullétek kicsit több mint egy hete kezdődtek. Eleinte csak a délelőtti órákban tapasztaltam, aztán napról napra egyre intenzívebb lett. Most ott tartok, hogy csak feküdni bírok, semmi erőm, a hányinger nagyon intenzív és egész nap tart, van, hogy éjszaka is erre kelek. Étvágyam semmi, pár darab kekszet tudok legyűrni, de van, hogy az is kijön.

Nem sajnáltatni szeretném magam, hiszen nagyon örülök a babának, akkor is, ha ez az időszak ezzel jár. Egyszerűen aggódom, hogy ez nem árt-e a kicsinek vagy nekem.

Bárkinek bármi tippje, amivel csökkenteni lehet a rosszullétet?



2020. okt. 22. 10:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a sok jótanácsot! Ami úgy érzem, hogy tényleg segített, az a hideg Cola. Soha életemben nem ittam cukros üdítőket, de tegnap imába foglaltam a nevét a Cola feltalálójának, mert egy hete most éreztem először egy kis megkönnyebbülést. 🙂
2020. okt. 23. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!