Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idegesség terhesség alatt....

Idegesség terhesség alatt. Mitől lehet? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
18 hkm vagyok. Látszólag ok nélkül ideges vagyok az utóbbi időben, gyomorgörcs, a szívem a torkomban dobog, stb. Az elmúlt hetekben volt egy rossz lelet a babával kapcsolatban, de végül úgy tűnik, minden rendben van vele. Emiatt a múlt héten rengeteget idegeskedtem. Azóta már megnyugtató eredményt kaptam, pár napig fel tudtam lélegezni. De most semmi okot nem találok rá. Egyszerűen nem találom a helyem otthon sem, nem tudom magam lekötni semmivel hosszabb időre. A hormonok miatt lehet? Nektek volt ilyen? Gyógytea vagy mi segíthet?
2020. dec. 1. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a terhesség elején volt hasonló, citromfű teát megpróbálhatod, enyhe nyugtató hatású és azt lehet inni terhesen is. Ha az nem használ még amit lehet terhesen az a Sedatif pc (mostani neve Datif pc neo), szintén van egy kis nyugtató hatása, védőnő ajánlotta. Nekem hamar elmúlt, nem szedtem rá semmit, biztos a hormonok ingadoztak.

20 hkm

2020. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A horomonok a bűnösek. Nyugtató hatású gyógynövénytea és magnézium segít. Ja, meg a szülés...
2020. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én alapbvetően ideges természet vagyok, a terhesség alatt azonban teljesen lenyugodtam. Tuti, hogy a hormonok állnak a háttérben
2020. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!