Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mi a teendő? Bővebb...

Ilyenkor mi a teendő? Bővebb sztori lent.

Figyelt kérdés
Nagyjából már 7-8 hónapja tart egy szexkapcsolatom. Megbeszéltük a lánnyal hogy ezen idő alatt csak egymással fekszünk le. Nincs félredugogatás stb. Ehhez mind a ketten tartottuk is magunkat. Ő gyógyszert szedett már hosszú ideje. Ezért az aktus végén én nem vettem ki soha időben hanem mindig benne végeztem el a kis dolgom ( tudom hogy a gyógyszer 100%os biztonságot nem ad ), majd mindig ment kifolyatni magából amit kell. Na de bekövetkezett a baj.. Nem tudom hogy de teherbe esett. Lehet leállt a gyógyszerrel a tudomon kívül? Én mondtam neki hogy most nagyon de nagyon de nagyon nem lenne alkalmas egy baba ( bármennyire is gyerek párti vagyok ). De ő iszonyatosan ragaszkodik hozzá. Én most vagyok éppen építkezés és miegymás közepén. Egy gyereket nem tudnék fenntartani.. megadni neki mindent. Rengeteg kiadásom van. Pláne úgy hogy a lány nem dolgozik. Mit tudnék tenni ezügyben?? Kicsit úgy érzem tőrbe lettem csalva.. és sakk matt.

2020. dec. 29. 01:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Beszélgetni vele, elmondani, hogy te nem akarsz apa lenni és ha megtartja akkor a gyerektartáson kívül nem akarsz a gyerek életének a része lenni.

Vagy amit a másik írt, hogy átvered. Kötsz vele egy alkut, hogyha most elveteti akkor majd hozzád költözhet és családod csináltok. Az, hogy nem így lesz csak te tudod.

Illetve megtanultad, hogy bármi van TE is védekezel. Akárhány szex kapcsolatom volt a pasikra akkor is felhuzattam a gumit. Fogi tabi ide vagy oda...

2020. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
17%
Azt írod, hogy csak szexkapcsolatot tartottál vele. És ha meg is beszéltétek, hogy csak szexkapcsolat legyen, akkor jól átvert a nő.Szakíts vele, és vetesse el a gyereket!!! Különben tönkremegy a te életed is, a gyerek élete is, a nő még talpra állhat, és többet nem fog így befűzni senkit sem.
2020. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
46%
Gratulálok apuka.
2020. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17%

A gyógyszer mellett szinte kizárt a terhesség! Ha kihagy egy tablettát, akkor se lesz terhes! Persze az a bizonyos 1%. Ha tehetős vagy, akkor meg akar fogni a tergességgel. Biztos terhess? Én azért csináltatnék apaságit. Sajnos a gyerektartást nem lehet elkerülni, ha te vagy valóban az apa. Ha kedves, fogadra való a csajaszi, akkor a sors akasztotta rád, hogy együtt neveljétek fel a gyerkőcöt. Sajnos mikor egy csaj terhes lesz, akkor olyan hormonok is felszabadúlnak, ami miatt ragaszkodnak a magzathoz. De, ha a fogamzás körüli napokban esetleg beteg volt, antibiotikumot szedett, akkor beteg gyerek lehet. Antibébi szedése után is szoktak hagyni pár hónap szünetet, hogy kitisztuljon a szervezet, mielőtt létre jön a fogamzás.

Nekem is volt ilyen helyzetem, de sikerült meggyőzni a lányt, úgyhogy megúsztam. Kívánok sok szerencsét! BUÉK!

2020. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nagyon nem kerek.

Kezdjük ott, hogy ez így nem szexkapcsolat. Nekem már az is fura, hogy szexkapcsolatban nincs félredugogatás... Akivel csak szexelek alkalmanként, annak ilyeneket nem ígérek, és nem várom el tőle. Ez személyes vélemény, persze kinek hogy. Viszont az biztos, hogy valami nagyon nem jól lett lekommunikálva. Egyértelmű, hogy ez a lány szeret téged, és ezzel akar magához kötni. Ez amúgy nagyon gusztustalan húzás, és ezt nőként mondom. És az is egyértelmű, hogy baromi felelőtlenül viselkedtél, ilyesmivel nem játszunk. Ebből bizony nehéz lesz jól kijönni, mert a lány ragaszkodni fog a babához. Őszinte leszek, nehezen tudom elképzelni, hogy észhez tudod téríteni. Mindenképp ülj le beszélni vele, hogy nem ebben egyeztetek meg, és a baba nem fog össze hozni titeket, és nem lesztek boldog család. Próbáld megértetni vele, hogy így senki se jár jól, nem szülünk csak úgy felelőtlenül a vakvilágba. Azért na, ez egy életre szól, és örökre megköti a kezetek. Amit előttem írtak páran, hogy verd át... Hát nézd, ha nincs más lehetőség, akkor tegyél így, még ez is jobb, mint boldogtalanul leélni egy életet.

2020. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!