Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes terhes vagyok....

9. hetes terhes vagyok. Tegnap összevesztünk a párommal. Mit csináljak? Sajnos bár tervezett terhesség, elég friss a kapcsolat.

Figyelt kérdés
Szóval most úgy érzem, nem jött jókor ez a terhesség, még suliba járok, külföldön vagyok. Szexről beszélgettünk, és emiatt húzta fel az orrát részben, meg azt mondta ne mondjam, hogy sosem fogom megcsalni, mert az exe is azt mondta, mégis megcsalta. Már azt sem tudom akarom-e őt, meg a babát. Abortuszt nem akarok. Már semmit nem tudok. Segítsetek!!! Úgy érzem félek tőle, félek, h. soha nem fogunk kijönni egymással és már terhesen vagy pici gyerekkel egyedül maradok. Már találkozni sincs kedvem vele, úgy érzem nem ismerem őt. Légyszi ne bántsatok, inkább segítsetek! Helyrehozható ez, vagy hagyjam a francba? Nem akarok egyedül se maradni, de már vele lenni sincs kedvem. :( Lehet a hormonok miatt vagyok ilyen érzékeny?
2008. dec. 1. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak szexes veszekedések...de én nekem sikerül őket megoldani rendre. Egy szabály van: a kompromisszum. Próbálj meg te is engedni egy kicsit, és kérd meg hogy ő is tegye ezt. Mond meg neki hogy képzelje magát a helyzetedbe. Kérd meg, hogy gondoljon bele, neki hogy esne ha valamit a végbelébe dugnál. Ezen általában elgondolkodnak a fiúk. Mindenképp nyugodt hangnemben beszélgessetek erről. Esetleg engedj meg neki annyit, hogy az ujjával játszon egy picit a feneked körül, de semmi több. Talán még tetszeni is fog, aztán magadtól fogsz tovább menni. De ha nem, akkor tudomásul kell ezt vennie.

És ami a megcsalást illeti: ő nincs megelégedve a szexuális életetekkel....akkor miért épp te keresnél mást? Kíváncsi lennék, mit válaszol, ha felteszed ezt a kérdést!

2008. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tegnap megdumáltuk a dolgokat. Azt mondta soha nem hagyna el szexes dolgok miatt, meg apróságok miatt. Szóval sok dologban félreértett engem. Azt mondta ahhoz, hogy szétmenjünk, valami komoly indoknak kellene lenni, mint a megcsalás (akárki részéről). Remelém mindig megértő lesz ezentúl, és hogy minden téren sikerül majd megtalálni a közös hangnemet. Az abortuszos, meg Mo-ra költözős témát is megdumáltuk és azt mondta rosszul esik neki, h. olyan sokszor mondom, hogy haza akarok menni stb. De mondtam neki nekem itt nincsenek rokonaim, sokszor egyedül érzem magam, stb, meg félek mi lesz ha majd elhagy (akár terhesen, akár pici gyerekkel). Szóval a lényeg, h. itt mondta, hogy soha nem hagyna el, ketten akartuk a babát, így ketten kell végig csinálnunk ezt az egészet. Meg mondta, ha egyedül érzem magam, akkor szóljak, de ne olyanokat mondjak, hogy haza költözök, mert az őt megijeszti és ő ezt nem érdemli meg. Na, úgyhogy nagy kő esett le a szívemről tegnap. :)
2008. dec. 2. 09:58
 13/15 anonim ***** válasza:

a második vagyok.Örülök,hogy megoldottátok a dolgot.Igaza volt annak aki azt írta,hogy próbálj meg kompromisszumokat kötni.Sajna ennélkül nem megy.Ha a jövőben is úgy érzed,hogy kényszerít valamire,vagy rádtelepszik,vagy belép a magánszvérádba,és olyan dolgokat kér számon tőled aminek eldöntése szerinted csak rád tartozik,akkor engedj Neki egy kicsit.Ha ennyi kell a boldogságotokhoz akkor hozd meg Te is ezt az áldozatot.Én is jobban tettem volna ha már az elején nem hadakozom örökké vele.Az Én párom sem ismer középutat vagy pokol,vagy földi mennyország vele az élet.

Sok kitartást kívánok Neked!És persze sok boldogságot a picihez!

2008. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, úgy legyen! Nagyon aranyos vagy. :)
2008. dec. 2. 12:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Kapkodtok, felelőtlenek vagytok, nagyon!
2012. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!