Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mégis mi lehet? Lehet...

Ez mégis mi lehet? Lehet tenni ellene valamit? A munkahelyemen már zúgolódnak, hogy nem bírok a fájdalmak miatt dolgozni.

Figyelt kérdés
Bal lábamra sántítok, mert az orvos szerint nyomja az ideget a baba. Egészen a derekamig hatol a fájdalom, menni is alig bírok. A munkahelyemen szinte nem tudok semmit se csinálni emiatt, már ki is vannak akadva a többiek, hogy mindent helyettem kell csinálni, mert egyszerűen nem bírom már fizikailag meg lelkileg se. Kiiratni se tudom magam, mert azt mondják hogy anyuka nem olyan nagy dolog ez, meg kellene emberelnie magát. Most mit csináljak?
2021. jan. 17. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a "mondják" a háziorvos volt? Pihenned kellene pár napot (tehát tényleg fel se kelni), utána viszont gyógytornázni. Reumára kérj beutalót. Nem a baba nyomja az ideget, hanem a hormonok miatt kilazultál és eleve gyenge lehetett a derekad, hogy tartsa a gerincedet.
2021. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Táppénz

Engem szó nélkül kiírtak, csak mert jött az influenza szezon és naponta sok emberrel találkozom a munkahelyen.

2021. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!