Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam uhn a dokinál....

Tegnap voltam uhn a dokinál. Kérdezte, hogy a 20heti uhn, mondták-e, hogy a lepény mellső falon mélyen van tapadva és eléri a méhszájat. Mire számítsak? ez nagy baj? Utána nem mondott erről semmit. Első baba, úgyhogy nem tudom még mi hogy működik

Figyelt kérdés
Most 24 hetes vagyok
2021. jan. 28. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lepény éri a mehszajat akkor szükséges lehet a csaszaros szülés. De a babának semmi baja, ne aggódj! A lepény helyzete még változhat, bár nem tudom hogy az hány hetes korig várható.
2021. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is mélyen tapadt, de hátsó falon és nem érte el a méhszájamat, csak nagyon közel volt. Én vérezgettem is. Semmi házasélet, sok magnézium, pihenés. A mellső fali én úgy tudom problémásabb, általában fekvést szoktak előírni. Csodálom, hogy a doki nem mondott semmit, mert ez azért nem játék. Általában feljebb szokott menni, ahogy növekszik a has (nekem is feljebb ment), de ha nem, akkor csak császárral lehet szülni.
2021. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért is érdekes, hogy nem mondott semmit, mert tudja, hogy még dolgozok. Szóval esélytelen a pihenés..
2021. jan. 28. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Pedig pihenni kellene, mert baj lehet.
2021. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagy újra. Engem azonnal veszélyeztetett terhesnek nyilvánították és táppénz.
2021. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem fedi a méhszájat, végezgetett, azonnal szigorú ágynyugalom, veszélyeztetett terhesség. Milyen típusú munkát végzel?
2021. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat 😊

laborban dolgozok és vezeték napi legalább 2-300kmt... szóval abszolút nem pihenős

2021. jan. 28. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kerülni a szexet is mert verzest okozhat. De jó lenne átbeszélni az orvossal, hogy pontosan mit javasol. Nem nagyon ertem, miért nem mondott semmit. Van olyan ismerősöm, aki emiatt utolsó 3 hónapban kórházban volt és végül csaszaroztak.
2021. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!