Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt diéta?

Terhesség alatt diéta?

Figyelt kérdés
Alapból túlsúlyos vagyok 175 centihez 92 kilóval kezdtem a terhességet, most vagyok 12 hetes és 97 kiló lettem, pedig alig eszek, sokat hányok. Védőnő is rán szólt hogy jó lenne nem hízni. Mostanában bírok enni könnyebb ételeket, próbálok sok zöldséget gyümölcsöt, kevesebb cukor vagy fehérliszt, de próbálok változatosan enni. Terhesség alatt árthat? Vagy esetleg ez nem számít, továbbra is hízni fogok?

2021. febr. 2. 23:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%
#10: Nem hlyeség, amit a 6-os írt! Nem terhesség alatt kell megszorítani az étkezést és nyilván túlzásba sem kell vinni, de nem is írta senki, hogy zabálj kettő helyett! Lehet, a mamának elég 160g szénhidrát, de nem tudhatod, hogy mire vágyik a baba, csak érzed, hogy megkívánod és az bizony kell neki!
2021. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!