Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babát a...

Megtartanátok a babát a helyemben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az első házasságomból van egy kisfiam 8 éves. A mostani páromtól született egy kislányom. Ma derült ki,hogy ismét terhes vagyok. 15 hónapos lesz a kislány,amikor megszületne a pici. Én pedig 43. :(

2021. febr. 23. 08:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2021. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy megtartanám, ha: lenne hozzá meg energiám és anyagilag nem lenne megterhelő.
2021. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Az az egy év igazán nem számít, a mostani babadat 42 évesen szülted, a következőt 43 évesen. Nagyjából nincs különbség. Ha már úton van, ne vetesd el csak ezért.
2021. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyértelműen megtartanám.
2021. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az alapos genetikai vizsgálat alap természetesen. Azt már az első gyereknél is csináltattam,hiszen őt is 35 évesen szültem. Ha mindent rendben találnak,akkor nem lesz kérdés,megtartjuk és nagyon fogjuk szeretni őt is.
2021. febr. 23. 19:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! :) Én is megtartanám a kicsit. Nekem van egy olyan ismerősöm, akinek nagyon sokáig sajnos nem jött össze a kicsi, aztán három is született neki kis korkülönbséggel (40 felett szült), és most nagyon örül nekik. Egy másik ismerősömnél pedig két nagy gyerekkel 40 felett jött a harmadik, ráadásul ott kezdetben a férje nem akarta, de ő megtartotta, és most nagyon boldogok. Várandósságkor egy nő nagyon összetett és érzékeny lelkiállapotba kerül, amikor sebezhetőbb, sőt felnagyítva láthatja a problémákat. Ez még olyanoknál is előfordulhat, akik nagyon akarták a kicsit. De ez csak átmeneti állapot. Manapság egyre többen vállalnak gyereket 40 felett, és sokaknál rendben is mennek a dolgok. Kár szerintem előre aggódni a baba egészsége miatt is. Minden jót kívánok! :)
2021. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42 vagyok és bár remegne a lábam picit, de tuti maradna 🙈❤❤❤ Sok örömet és ne parázz!
2021. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
Meg tartottad? Ha 40 vagy 45 vagy 50 felett jön össze az első vagy sokadik gyerkőc, meg tartanám. Mert isteni csoda
2023. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!