Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy viseli a terhességet?

Ki hogy viseli a terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

17 hetes vagyok. Őszinte leszek én baromi rosszul viselem.

Szerencsére nálam kimaradt a hányás, émelygés rész... De hetek óta tartó fejfájás, szédülés, mellkas fájdalom és magas vérnyomás az van....

Ebből a vérnyomás már kezelve lett de konkrétan hetek óta 4 fal között vagyok. Ha kimozdulok el kezd szédelegni a fejem, 2 méter után lihegek mint egy kivert kutya... És őszintén hol van még a vége?!

Azt hittem szép dolog lesz ez a babavárás, de őszinten alig várom hogy túl legyek rajta :(

Ti hogy viselitek?


2021. febr. 26. 23:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

En csak annyit mondok, a tobbhetes melypont bizonyos reszein mar csak jegkockat szopogattam, az volt a napi taplalek.

Ki a fene talalta ki a reggel rosszullet kifejezest, mikor egesz nap tart?😂

2021. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én sokat hánytam első trimeszter végén, második elején. Kb naponta, de nem kísérte rosszullét, csak jött egy inger (láttam, szagoltam, beképzeltem valami undorítót, esetleg túl sokat ettem) és elmentem kipakolni mindent sugárban. Aztán megint tök jó volt minden.


Talán kicsit fáradékonyabb vagyok, meg nehezebben koncentrálok (ez inkább a munkámban rossz), de igyekszem sokat mozogni, friss levegőn lenni amikor lehet. Szedem a magnéziumot, most már emelt mennyiségben, azt veszem észre, az is segít.


Ma pl mint akit agyonvertek, olyan fáradt vagyok, pedig nem is nagyon csináltam semmit. Bár ez lehet a front miatt is mert amúgy nem jellemző.


24hkm

2021. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!


7es

Én 12 hetes(12+2nap)vagyok. :) és jövőhéten pénteken lesz a genetikaim.


Nálam úgy alakult,hogy az 5. Héten vérzés lépett fel így progeszteron szedek azóta. Akkor még csak enyhe tüneteim voltak. Mellérzékenység, derékfájás.

2 hétig szigorú fekvés.


7 hetesen kezdődött az émelyges...

8-9 hetesen már hányás.

Nálam csak reggel jelentkezik...vagy csak ölelkezés vagy tenyleg hányás. Mivel ures a gyomor igy gyomrosavat 🙈

Gondoltam eszem valamit es akkor nem hányok aha... 1 ora mulva minden ki.

Egy ideig jobb volt de a 11 héten sokkal durvabb hányas volt es egésznapos émelygés.

Szagok kb a teszt óta zavaróak.

Szaglásom egy kutyánál jobb 😂🐕

Kávét azota nem tudom meginni,tiszta kóma vagyok. Próbáltam mégis inni de nem ment. Zavar a szaga, nem ízlik az ize. Pedig nagy kávés voltam.


10. Hét elején iszonyatos görcsölés, fájás. Féltem baj van,de az uhon látszódott a baba jól van növöget.


11.hét elejétől megint erősödő hányás...na de nem most kellene enyhüljön??🙈🤢


Most a 12. Héten már jobb a helyzet es nagyon várom a pénteki genetikai ultrahangot. 13+1nap lesz.

7es te melyik nap mész,hova?

2021. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!