Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lányos apának lenni????

81István kérdése:

Milyen lányos apának lenni????

Figyelt kérdés

Első sorban lányos apák véleményére lennék kíváncsi,de anyukák is nyugodtan írhatnak! Párom jelenleg 30. hétben van, úgy néz ki lányunk fog születni.

De valahogy már a gondolatától is irtózok. Mindig is fiú gyermekre vágytam,

sajnos nekem apámmal soha nem volt meg az az igazi apa-fiú kapcsolat.Lehet

ebből adódóan is fiút szerettem volna.

Félreértés ne essék,semmi bajom a nőkkel,lányokkal.Csak egyszerűen nem fogok tudni mit kezdeni egy kislánnyal,és egyre nagyobb bennem a félelem ez irányában.

Többek között szerintem egy nő a mai világban rengeteg veszélynek van kitéve:

-Nem kívánt terhesség

-Szexuális zaklatás

-Nemi erőszak

-Fizikális bántalmazás

-Ha elmegy egy szórakozóhelyre bármit belekevernek az italába!


2.gyerkőc sajnos nem jöhet szóba mivel párommal már eléggé benne vagyunk a korban. Ő 42,én 40 éves vagyok.

Tudom ,hogy egy kislány mennyi aranyos,de amikor esetleg tini korba lép abba nem gondolnak bele azok a férfiak akik kislányt szeretnének?Valahogy nem tudom felfogni ezt az egészet, szerintem maga a pokol egy tinédzser lány! Köszi a válaszokat előre is,akár pozitív akár negatív!



2021. márc. 7. 15:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem koncentrálj az első 10 évre, amikor ugyanúgy kimehetsz vele focizni a térre, mintha pöcse lenne. A többi meg majd jön magától.
2021. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Két lányom van, már felnőttek. Soha egy pillanatra nem fordult meg a fejemben, hogy inkább fiúk lennének.
2021. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
Azt javaslom, és ezt kérlek ne vedd támadáanak, hogy ha nem tudsz efölött magad napirendre térni, fordulj pszichológushoz. Iszonyatosan rossz volt úgy felnőni, hogy fiúnak vártak, és egész életemben éreztették, hogy "csak lány" lettem.
2021. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%
Apámnak egyetlen gyereke vagyok, nő. Soha nem volt olyasféle rossz élményem, amit leírtál. Jól kell nevelni, hogy legyen önbecsülése, legyen határozott, és jól gondolja át, mikor kit enged közel magához.
2021. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
66%
Borzasztó ahogy érzel ne haragudj de valóban keress fel egy szakembert.
2021. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
99%
Én tinédzer lány vagyok, bár nem a csajosabb fajtából. Apukám kiskoromban focizott velem, meg hördeszkáztunk, télen szánkóztunk meg hóembert építettünk. Nagyobb koromban nagypapámmal együtt megtanítottak motorozni, nostanában együtt lolozunk. Igazából semmi extrát nem csinált apukám csak foglalkozott velem és sok időt próbált velem tölteni, most 16 vagyok, egy éve van barátom őt is kedveli. A leíert aggodalmaid közül egyiket sem tapasztaltam.
2021. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%

3 lányunk van. Férjem tipikus lányos apa. Imádja és nem bánja, hogy csak lányai vannak.

Egy lány mindig apás. Irigylem mert teljesen más a kapcsolatuk mint nekem velük. Minden kislány "szerelmes" az apukájába. Apa az "isten"

Egy fiú mindig anyás.

Apám is fiút akart, 2 lánya lett én vagyok a kisebb. Fiúsan neveltek amit nem bánok, nem vagyok törékeny.

2021. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom mennyi ffi fog itt válaszolni, nem nagyon vannak itt.


Annyit mondanék, hogy apám ezerszer büszkébb rám, mint a drogos, munkakerülő fiára. Én tiniként nem züllöttem el, ő igen. Akkor most ki is van nagyobb veszélyben? Szerintem az aki nem tud nemet mondani a speedre, de azért dédelgesd csak az álmot egy tökéletes kisfiúról, miközben lehet felnő melletted egy tökéletes kislány. Viszont ha most nem tudsz az agyadban átkattintani valamit, akkor én is a pszichológust javaslom, mert az a kislány jobbat erdemel, mint amit jelenleg adni tudsz neki. Ez van.

2021. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
33%
Az az ideális, ha van fiú is meg lány is mindkettőt meg kell tapasztalni szerintem. De ilyen kései gyereknél én lehet inkább azon aggódnék, hogy egészséges legyen.
2021. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%
1 év múlva már elképzelni sem fogod tudni, hogy milyen lenne nem lányos apának lenni. 😊Normális amit érzel, de ne aggódj, az első pillanattól tudod majd, hogy mit kezdj vele! Az meg, hogy milyen kamasz lesz, azért nem teljesen a véletlen műve. Lesz persze egy természete, de értékrendet azért te is közvetítesz majd felé az anyjával együtt és kamasz már ezzel együtt lesz. Jobb is, hogy lányod lesz. Így nem a te (sajnos) nem kialakult apa-fia kapcsolatot akarod majd görcsösen megélni vele. Hidd el, nemsokára örülni fogsz, hogy lány 😊
2021. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!