Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lányos apának lenni????

81István kérdése:

Milyen lányos apának lenni????

Figyelt kérdés

Első sorban lányos apák véleményére lennék kíváncsi,de anyukák is nyugodtan írhatnak! Párom jelenleg 30. hétben van, úgy néz ki lányunk fog születni.

De valahogy már a gondolatától is irtózok. Mindig is fiú gyermekre vágytam,

sajnos nekem apámmal soha nem volt meg az az igazi apa-fiú kapcsolat.Lehet

ebből adódóan is fiút szerettem volna.

Félreértés ne essék,semmi bajom a nőkkel,lányokkal.Csak egyszerűen nem fogok tudni mit kezdeni egy kislánnyal,és egyre nagyobb bennem a félelem ez irányában.

Többek között szerintem egy nő a mai világban rengeteg veszélynek van kitéve:

-Nem kívánt terhesség

-Szexuális zaklatás

-Nemi erőszak

-Fizikális bántalmazás

-Ha elmegy egy szórakozóhelyre bármit belekevernek az italába!


2.gyerkőc sajnos nem jöhet szóba mivel párommal már eléggé benne vagyunk a korban. Ő 42,én 40 éves vagyok.

Tudom ,hogy egy kislány mennyi aranyos,de amikor esetleg tini korba lép abba nem gondolnak bele azok a férfiak akik kislányt szeretnének?Valahogy nem tudom felfogni ezt az egészet, szerintem maga a pokol egy tinédzser lány! Köszi a válaszokat előre is,akár pozitív akár negatív!



2021. márc. 7. 15:00
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Kislány lett végül? Milyen lányos apának lenni?:)
2022. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!