Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lányos apának lenni????

81István kérdése:

Milyen lányos apának lenni????

Figyelt kérdés

Első sorban lányos apák véleményére lennék kíváncsi,de anyukák is nyugodtan írhatnak! Párom jelenleg 30. hétben van, úgy néz ki lányunk fog születni.

De valahogy már a gondolatától is irtózok. Mindig is fiú gyermekre vágytam,

sajnos nekem apámmal soha nem volt meg az az igazi apa-fiú kapcsolat.Lehet

ebből adódóan is fiút szerettem volna.

Félreértés ne essék,semmi bajom a nőkkel,lányokkal.Csak egyszerűen nem fogok tudni mit kezdeni egy kislánnyal,és egyre nagyobb bennem a félelem ez irányában.

Többek között szerintem egy nő a mai világban rengeteg veszélynek van kitéve:

-Nem kívánt terhesség

-Szexuális zaklatás

-Nemi erőszak

-Fizikális bántalmazás

-Ha elmegy egy szórakozóhelyre bármit belekevernek az italába!


2.gyerkőc sajnos nem jöhet szóba mivel párommal már eléggé benne vagyunk a korban. Ő 42,én 40 éves vagyok.

Tudom ,hogy egy kislány mennyi aranyos,de amikor esetleg tini korba lép abba nem gondolnak bele azok a férfiak akik kislányt szeretnének?Valahogy nem tudom felfogni ezt az egészet, szerintem maga a pokol egy tinédzser lány! Köszi a válaszokat előre is,akár pozitív akár negatív!



2021. márc. 7. 15:00
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
97%
A férfiak megütik a jackpotot a kislányokkal, mert a legtöbb kislány apás lesz. Te lesz életének első 7 évének a tündérhercegkirályfia! És persze a leendő férje 😂
2021. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
95%
Hat az a poén, akiket en ismerek vegyes családokat, mindenhol a lány az Isten apa szemében. Az a durva, hogy meg nevelőapámnak is en vagyok a kedvence, pedig van egy feltestverem akinek ő az apja és fiú. 🤣 en nem paraznek a helyedben.
2021. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem kell meg a kerdezot pszichologushoz kuldeni, majd ha megszuletik a baba, es utana se tud mit kezdeni vele..nos, hat majd akkor.

De biztos vagyok benne, hogy amint megszuletik, o lesz a mindened kerdezo :)

Egyebkent no vagyok, es nem latom ennyire tragikusan a dolgot, ahogy te azt felvazoltad. Nem eroszakoltak meg, nem estem teherbe tinikent, nem bantottak fizikalisan soha, nem kevertek semmit az italomba, pedig en aztan buliztam eleget. A legtobb dolgot meg lehet elozni kello korultekintessel es egy kis esszel.

Az eroszak, na az mas, de sajnos a legtobb ebbol is a csaladon beluli nemi eroszak, statisztikak alapjan.

2021. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%

4 lányom van.

8 éves az első lányom akit fiúnak vártunk, mert az orvos is azt mondta fiút lát. Feleségem fiút akart, én örültem, hogy lányom lett. Másodiknál tudtuk, hogy lányunk lesz. Örültünk neki. Harmadikat én kértem, hogy vállaljuk be, mondván, 2 lány után csak öcskös jöhet..Nos ikrek lettek, és lányok.

Apaként imádom a lányaimat, nem bánom, hogy nincs fiam. ikrek közül Blanka egyébként olyan vadóc, eleven, vagány mint egy kisfiú. 5 évesen igazi rosszcsont.. Imádom, hogy mind a 4 lányomnak teljesen más az egyéniségük, viselkedésük. Feleségem szeretne még egy gyermeket, nekem sem lenne kifogásom. Lelkem mélyén reménykedem benne, hogy ő is lány lesz.

38/F

2021. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a vàlaszt. Az a baj a környezetemben sajnos negativ pèldàk vannak a tini lanyokat illetően. Buli,pasi,cigi. Az apjukra persze tojnak nagy ívben. 😏
2021. márc. 7. 17:02
 16/41 anonim ***** válasza:
98%
Az hogy milyen lesz tiniként, az nagyrészt rajtatok fog múlni. Ti fogjátok nevelni.
2021. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
97%

Fiuknal is ugyanez kerdezo, ok is buliznak, csajoznak, stb. Te nem voltal tini? :D

Figyelni kell rajuk, kellenek szabalyok, ez teny, de tiltani nem kell es nem is lehet mindent, mert 18 evesen majd aztan ugy menekul el otthonrol, hogy csak na.

2021. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%

Én semmilyen gyereket nem akartam, pl a lányt mi van ha elrabolják, megerőszakolják, de ha fiú meg mi van ha ő rabol el és erőszakol meg valakit...


Lett mindkettő, kb 2 hétig ki voltam borulva, amikor az mondták az elsőnél, hogy valószínűleg lány lesz! A páromnak mindegy volt.

Viselkedésben a lányunk több fiút is kitesz egyszerre, vannak lányos játékai, de azokat nagyrész rokonoktól kapta, ő magának ilyeneket kért, mint kosárpalánk, göndeszka, parkolóház, csomó dínója van, focira járt (amíg nem jött a vírus). Őt a szép ruha addig érdekli amíg kettőt forog benne aztán veszi is le, a haját sem engedi szinte soha megcsinálni.

A párom barátai is mikor jönnek mindig kinti játszós ruhával készülnek, kettőjük közül pont a lány az aki minden vadulásban benne van...

Annyira nem kell megrémülni, persze a tinikort még én sem ismerem, de mindkét nemű gyereket ugyanannyira lehet félteni!

2021. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
78%
Ezért nem kell a hímsovinisztáknak gyereket vállalni.
2021. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
97%

Van egy jó és egyben egy rossz hírem is.

A lányoknak az apjukhoz való viszonyuk valamint a tőlük látott minta határozza meg a későbbiekben a férfiakkal való kapcsolatukat.

Azaz, ha azt látja, hogy tiszteled, becsülöd a nőket (nem szolgáltatod ki magad, kiveszed a részed, nem tartod másodlagosnak őket...) és vele szoros kapcsolatot ápolsz kicsi korától (pelenkázod, ringatod, eteted, játszol vele: hinta, csúszda, foci...), akkor te leszel neki az isten és később hozzád hasonló fickót keres magának.

Ha viszont linkként viselkedsz, "nem tudsz mit kezdeni vele", anélkül hogy egyáltalán meg se próbálnád, akkor esélyesen az általad felvázolt jövő válik valóvá. Menekülni fog és lázadni, olyat keres magának aki a leginkább bosszant, közben teljesen jogosan tojik a fejedre.

2021. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!