Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most ezen agyalok állandóan?!...

Most ezen agyalok állandóan?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Szombaton nem jött meg hétfő este pozi teszt kedd reggel pozi tegnap este pozi 5 perce pozi!Viszont olvastam hogy ciszta is okozhat pozi tesztet járt már valaki igy?
2010. aug. 19. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen ez igy van hogy az is okozhat! Én PCOS vagyok nekem is mondta a doki addig ne örüljek mig ő nem látta, mert...! De tudtam hogy babó van...


De nagyon egyszerű ám a megoldás! Menj el dokihoz:)!

Ne agyalj rajta feleslegesen!

Cisztás vagy Te is?


Amugy gartula a babádhoz.

Üdv 32 hetes pocis

2010. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 eszo ***** válasza:

igen, okozhat, de szerintem ne abból indulj ki!


inkább baba van a dologban! :-)


de keress fel egy nőgyogyit és uh-on megmondja mi a helyzet!


de szerintem én előre is Grarulálok!! .-))

2010. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy fel kell keresni orvost de még csak 5 hetes leszek nekem még soha nem volt cisztám
2010. aug. 19. 10:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Aciszta okozhat pozitív tesztet,ezt ti tudjátok.De vérzés kimaradást is?Mennyi az esélye a kettőnek együtt...Szerintem doki,és gartulálunk.Gyanús hogy baba,de kérünk majd infót!!!
2010. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már menzi előtt fájtak a mellbimbóim fehér pattanás szerű kis hólyagok jelentek meg rajta mensi szerű görcseim vannak de nagyon ritkán fel vagyok puffadva kemény alul a hasam és egy kis mintha púp lenne ott lent gondolom a méhem lehet
2010. aug. 19. 10:35
 6/20 eszo ***** válasza:

hát, ha már 5 hetes vagy, akkor elmehetsz dokihoz..petezsákot már látni fog, és akkor lefixálhatod, hogy babó, nem ciszta!


majd írj!

2010. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igy igy! Menj,szaladj dokihoz, az már látja a zsákot...:)))! ELső voltam!
2010. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Angliába élek és itt nem olyan egyszerű...
2010. aug. 19. 10:56
 9/20 A kérdező kommentje:
Jah és megfigyeltem hogy jó pár napja fáj a fogam pedig soha nem voltam az a fogfájós fajta
2010. aug. 19. 11:06
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát az nem jelent semmit...de egy pár pozi teszt után...érzékeny mellek...stb!

Ne félj a cisztától, itt baba van:)

2010. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!